Новина детально
12 березня 2022 р.

Регбісти київського «Політехніку» організували волонтерську допомогу в Києві!

Гравці та тренер київського регбійного клубу «Політехнік» готують їжу для українських військових, пацієнтів лікарень та людей похилого віку.

Один із київських ресторанів грузинської кухні, власником якого є головний тренер клубу Дімітрі Басілая, з початку російсько-української війни перетворився на волонтерський пункт, де регбісти самостійно готують їжу та розвозять її на блокпости територіальної оборони, в лікарні та до квартир літніх людей, які критично потребують допомоги.

Також «Політехнік» займається збором, сортуванням та розподіленням теплих речей, взуття та ліків для українських захисників. Буквально вчора хлопці розвантажили близько тони гуманітарного вантажу з Польщі на київському вокзалі та вже розвозять його в Києві та Чернігові.

Максимальна повага усім, хто долучається до перемоги України над Росією.

ua.tribuna.com

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!