Новина детально
13 липня 2021 р.

Ігор Терехов привітав з чемпіонством регбістів Ярославського (ФОТО, ВІДЕО)

У вівторок, 13 липня, Харківська міська рада провела урочистий прийом з нагоди перемоги 12-разових чемпіонів України з регбі-7 - регбістів клубу "Олімп".

"В черговий раз щиро радий вас вітати, і хочу сказати, що ми пишаємося клубом "Олімп". У вас вже 45 титулів, це феноменальний результат. Я радий, що ви розвиваєтеся і демонструєте такі успіхи завдяки президенту клубу Олександру Ярославському. Ви прославляєте не тільки Харків, а й всю Україну. Хочу привітати вас з такими досягненнями, нехай і далі триває добра традиція наших зустрічей. В Європі регбі - популярна гра, нехай вона стане такою ж і у нас", - сказав, звертаючись до спортсменів Ігор Терехов, перший заступник міського голови.

Гравці і тренери клубу "Олімп" отримали почесні грамоти та подяки. У відповідь регбісти презентували віцемеру Харкова Ігорю Терехову фірмовий клубний подарунок - футболку зі своїми автографами.

"Ми раді, коли місто відзначає наші успіхи. Мета нашого клубу - прославляти і Харків, і всю Україну за кордоном. Деякі наші хлопці (члени української збірної) повернулися нещодавно з чемпіонату Європи з регбі-7, там зайняли призові місця, сьогодні їм було дуже приємно приїхати і отримати таку увагу. Підтримка міста завжди відчувається. Так само нас мотивує і допомагає наш президент Олександр Ярославський. План в новому сезоні у нас один - завоювати першість", - розповів головний тренер РК "Олімп" Валерій Кочанов.

"Можна сказати, я виріс з "Олімпом" (з 13 років тут), мета нашої команди - грати і перемагати. "Родзинка" команди зараз - наші нові гравці, ми підсилюємоcя, - поділився Вадим Колишкін, тренер "Олімпу".

www.sq.com.ua

Відео - rcolimp.com.ua

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
НАГОРОДЖЕННЯ ЗАСНОВНИКІВ та ВЕТЕРАНІВ РЕГБІ КПІ ім. Ігоря Сікорського