Новина детально
08 червня 2021 р.

У Мінмолодьспорту обговорили перспективи розвитку регбі в Україні

Вчора відбулася зустріч Міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта з очільниками Федерації регбі України Євгеном Баженковим та з координатором програми розвитку регбі у Східній Європі Європейської федерації регбі Хосе Горачатеги.

У ході зустрічі було обговорено перспективи розвитку регбі в Україні, можливість проведення міжнародних змагань та особливості використання спортивних споруд для проведення міжнародних турнірів з цього виду спорту в нашій державі.

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт відзначив плідну взаємодію Міністерства із Федерацією регбі України, її соціально-благодійну діяльність, спрямовану на адаптацію до мирного життя ветеранів ООС (АТО), а також залучення дітей та молоді до спорту.

Участь у зустрічі також взяли заступниця Міністра молоді та спорту Ніна Уманець та заступник Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції Андрій Чесноков.

Міністерство молоді та спорту України

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!