Новина детально
24 травня 2021 р.

В ОДЕСІ ВІДБУВСЯ ДИТЯЧИЙ ФЕСТИВАЛЬ РЕГБІ-5

Минулої суботи в Одесі на двох відкритих майданчиках стадіону «Академія Спорту» відбувся перший з двох запланованих фестивалів регбі-5, організованих Дитячою регбійною лігою Одеси.

Школярі з різних районів міста протягом двох годин грали один з одним в декількох вікових категоріях. Крім того, окремо було організовано міні-турнір за участю команд, що складалися виключно з дівчат.

Ігри проходили в приємній, дружній атмосфері, склади більшості команд значно «омолодилися» в порівнянні з осінню минулого року: дітей з молодшої школи стало значно більше, ніж раніше, що не може не радувати, адже безконтактна версія регбі-5 покликана прищеплювати гравцям любов до нашого улюбленого виду спорту.

Додамо, що результати поєдинків не фіксувалися, адже головне в таких фестивалях - ігрова практика наймолодших регбістів, а також їх спілкування один з одним.

rugby.od.ua

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Чемпіонат України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги відвідали Незламні! (ФОТО)