Новина детально
03 березня 2021 р.

Затверджено план заходів на 2021-2022 роки щодо реалізації першого етапу Стратегії розвитку фізичної культури і спорту

Сьогодні Кабінет Міністрів України затвердив План заходів на 2021-2022 роки щодо реалізації першого етапу Стратегії розвитку фізичної культури і спорту на період до 2028 року. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт:

«Ми розпочинаємо реалізацію нашої вже затвердженої Стратегії. У наших планах збільшити кількість людей, які займаються не тільки професійним спортом, а й масовим. Адже ми розуміємо, що рухова активність – це, в першу чергу, міцне здоров’я», - зазначив Міністр.

Зокрема планується наступне:

1. Створення онлайн-платформи для забезпечення взаємодії, проведення засідань та зустрічей, обміну ідеями і технологіями між представниками держави, бізнесу і науковцями з метою підвищення рівня залученості населення до оздоровчої рухової активності.

2. Задля більшої популяризації фізичної активності планується розміщення соціальної реклами на телебаченні, сторінках соціальних мереж із залученням провідних спортсменів, як хедлайнерів здорового способу життя.

3. Розроблення комплексу показників і механізму моніторингу щодо рівня залученості населення до занять фізичною культурою і спортом.

4. Сприяння створенню фонду розвитку спорту та рухової активності для поліпшення матеріально-технічної бази, популяризації оздоровчої рухової активності, наповнення якого здійснюватиметься за рахунок коштів юридичних і фізичних осіб та інших джерел.

5. Запровадження пілотного проєкту «Гроші ходять за послугою» у системі масового спорту та оздоровчого фітнесу.

6. Проведення загальнодоступних спортивних заходів для активного сімейного відпочинку в місцях масового відпочинку.

7. Облаштування безпечних маршрутів для пішохідного, велосипедного, водного туризму за участю органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання.

8. Забезпечення медико-педагогічного контролю за фізичним виховання дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

9. Впровадження рекомендацій лікарями, зокрема сімейними, щодо призначення ними рухової активності як дієвого засобу зниження ризику захворювань.

10. Підвищення якості спортивної медицини.

11. Підвищення рівня автономії спортивних федерацій.

12. Імплементація міжнародних стандартів у сфері боротьби з допінгом у спорті та запровадження постійного моніторингу.

Ознайомитися з повним текстом Стратегії можливо за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1089-2020-%D0%BF#Text

Міністерство молоді та спорту України

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!