Новина детально
02 березня 2021 р.

Програма «Get into Rugby» в Україні

Щороку в Україні проходять семінари за програмою «Get into Rugby» (у перекладі з англійської мови означає «Займися регбі»), яка розроблена Всесвітньою федерацією регбі і спрямована на зростання гри, а також популяризує її цінності, дає можливість дітям спробувати зіграти в регбі в сучасному і безпечному середовищі.

Головною метою даної програми є залучення юних гравців до гри в регбі за допомогою трьох ключових пунктів програми:

1. Спробуй

2. Грай

3. Залишайся

Кожен з цих трьох етапів складається з декількох модулів, які розроблені для того, щоб гравець без досвіду в регбі міг поступово перейти від початкового рівня до рівня гравця, який може із задоволенням грати в усі форми гри.

Три етапи програми повинні проводитися тільки тренерами, вчителями або Співробітниками з розвитку, які пройшли відповідний тренінг, проведений World Rugby або національною федерацією.

По завершенню курсу Інструктор / Викладач World Rugby надасть учителям і тренерам відповідний сертифікат про проходження курсу.

Програма «Займись регбі» є частиною стратегії World Rugby з глобального розвитку гри в партнерстві з різними національними федераціями.

Організатори семінарів: Федерація регбі України, Світова федерація регбі.

Детальніша інформація:

https://getintorugby.worldrugby.org/

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Чемпіонат України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги відвідали Незламні! (ФОТО)