Новина детально
04 лютого 2021 р.

Протокол World Rugby «Повернення до гри»

Хоча в найближчі тижні вся увага буде прикута до ігор Кубка шести націй, турнір який також служить важливим нагадуванням про те, що в спорті, як і раніше, приділяється першочергова увага роботі щодо запобігання, діагностики та лікування травм, включаючи струс мозку.

Від тренувального поля до міжнародної арени, здоров'я і безпека гравців завжди є вищим пріоритетом для World Rugby. Всі медичні протоколи Всесвітньої міжнародної федерації регбі засновані на дослідженнях і щорічно переглядаються, щоб гарантувати гравцям медичну допомогу, яка відображає останній медичний консенсус, включаючи протоколи спортивної оцінки травм голови і поступового повернення до гри.

Протоколи повернення до гри WR при струсі мозку узгоджені з думкою експертів і обробляються індивідуально.

Перед тим, як гравець буде допущений до повноцінної участі в тренуваннях або гри, необхідно дотримуватися шестиступеневого протоколу World Rugby поступового повернення до гри.

Ключові особливості протоколу:

- Після того, як гравцеві був діагностований струс мозку, він перебуває під наглядом і може почати протокол повернення до гри тільки при відсутності симптомів.

- Для переходу до кожного нового етапу також необхідно, щоб у гравця не було симптомів. Якщо будь-які дії, зазначені на кожному етапі, викликають повторення симптомів або ознак струсу мозку, дії слід припинити, а гравець повинен повернутися до попередньої фази протоколу.

- До кожного гравця застосовується індивідуальний підхід, а рішення про лікування приймаються на основі поточної травми, минулої історії хвороби, профілю ризику гравця і реакції гравця на кожному етапі протоколу повернення до гри.

- Цей протокол повернення до гри – шестиетапний процес під медичним наглядом, який починається з повного відпочинку, за яким слідують легкі вправи з поступовим збільшенням інтенсивності, що завершуються контактним тренуванням. Кожен етап триває мінімум 24 години, але часто і довше.

- Гравець повинен залишатися на початковому рівні до струсу мозку без ознак і симптомів під час дій, описаних в кожній фазі, і залишатися таким після того, як буде вилікуваний, щоб перейти до наступного етапу.

- Завершивши шість етапів, гравець може повернутися до гри тільки після того, як він пройде комплексний нейрокогнітівний тест.

Цей протокол повернення до гри в поєднанні з процесом оцінки травм голови (HIA) застосовується для оцінки травм голови під час і після гри.

Програма поступового повернення до гри (завантажити)

www.world.rugby

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
ВЕТЕРАНИ УКРАЇНСЬКОГО РЕГБІ ЗІГРАЛИ МАТЧ ПАМ’ЯТІ ЛЕОНІДА ШЕЛЕСТОВИЧА В ОДЕСІ