Новина детально
02 лютого 2021 р.

World Rugby запустив процес відбору країн-господарів Кубку світу з регбі

Всесвітня федерація регбі реалізує інноваційний комплексний процес визначення організаторів жіночих змагань 2025 і 2029 років та чоловіків 2027 і 2031 років. Завдяки співпраці та прозорості, які лежать в основі процесу, три фази - діалог, кандидат і оцінка – вперше будуть сприяти складанню індивідуальних заявок, які оптимізують цілі організаторів і глобальне зростання популярності регбі.

У травні 2022 року на своїх щорічних зборах Рада World Rugby обере чотири майбутні країни-господарки чемпіонатів світу з регбі за допомогою відкритого електронного голосування після ознайомлення та оцінки пропозицій від учасників конкурсу.

Графік відбору організаторів чемпіонатів світу з регбі:

Лютий 2021 року  Фаза діалогу: можливість для відкритого діалогу між World Rugby та національними федераціями, урядами та іншими ключовими зацікавленими сторонами. Це дозволить потенційним організаторам Кубку світу зрозуміти бізнес-модель та принципи співпраці з World Rugby.

Травень 2021 року – Фаза кандидатів: кандидати презентують свої заявки, а World Rugby надає роз'яснення і підтримку для забезпечення найкращої з можливих моделей. Етап завершується тим, що організатори змагань надають повний пакет документів та гарантії в січні 2022 року.

Лютий 2022 року – Етап оцінювання: заявки будуть оцінюватися відповідними галузевими експертами по ключовим критеріям, погодженими Всесвітньою радою з регбі. Звіт про оцінку буде представлений Раді на голосування в травні 2022 року.

www.world.rugby

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
ВЕТЕРАНИ УКРАЇНСЬКОГО РЕГБІ ЗІГРАЛИ МАТЧ ПАМ’ЯТІ ЛЕОНІДА ШЕЛЕСТОВИЧА В ОДЕСІ