Новина детально
11 вересня 2020 р.

Вітаємо Олександра Федоровича Власюка з присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України»!

Указ Президента України №387/2020 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня фізичної культури і спорту».

За вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту в Україні, досягнення високих спортивних результатів та багаторічну плідну професійну діяльність постановляю:

Присвоїти почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ» ВЛАСЮКУ Олександру Федоровичу — директорові Центральної дитячо-юнацької спортивної школи громадської організації «Фізкультурно-спортивне товариство «Спартак», м. Київ.

Федерація регбі України щиро вітає Олександра Федоровича з державною відзнакою та бажає нових злетів у всіх сферах професійної діяльності, міцного здоров’я, успіхів у реалізації всіх поставлених цілей!

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»