Новина детально
02 вересня 2020 р.

«Спортивною Зіркою Слобожанщини» у серпні став регбійний клуб «Олімп» (Харків)

Спільний проєкт відділення Національного олімпійського комітету України в Харківській області, Управління у справах молоді та спорту Харківської ОДА, спортивних журналістів області та спортивних організацій міста Харкова по визначенню кращих спортсменів, тренерів та організаторів спорту в області «Спортивна Зірка Слобожанщини» знову в дії. Пауза викликана не відсутністю фізичної активності та спортивного руху в регіоні, а навпаки - пошуком нових форм та підходів до реалій сучасного життя, викликаних карантинними заходами у зв'язку поширенням пандемії коронавірусу.

Тож Харківщина знову відроджує цей спортивний проєкт. Таке рішення прийнято під час засідання робочої групи. Не зважаючи на те, що протягом літа не було значних як міжнародних, так і Всеукраїнських змагань, але в області проходило багато активностей, пов'язаних  з естафетою Олімпійського Дня, Заходами з підйому Олімпійського Прапора, відзначення 40-річчя проведення естафети Олімпійського вогню по території області до Ігор Олімпіади 1980 року, інші активності які сприяли популяризації олімпійських цінностей та ідеалів спорту.

За підсумками серпня поточного року, враховуючи вагомі спортивні досягнення в іграх чемпіонату України серед команд з регбі – багаторазові чемпіони з регбі-7 та регбі-15 колектив клубу «Олімп» м. Харків визнати кращим в області за підсумками спортивного серпня та вручити пам'ятний знак «Спортивна зірка Слобожанщини» команді, Заслуженому тренеру України Валерію Кочанову та беззмінному президенту клубу, який з першого дня з командою Олександру Ярославському.

noc-ukr.org

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!