Новина детально
21 квітня 2020 р.

Гравці з регбі-7 підтримують Олімпійську кампанію #Залишайсясильним

Гравці з регбі-7 по всьому світу демонструють свою підтримку кампанії Міжнародного олімпійського комітету #Залишайсясильним.

У той час, коли Олімпійські мрії в Токіо 2020 були перенесено на 2021 рік, гравці з регбі-7 по всьому світу демонструють свою підтримку кампанії Міжнародного олімпійського комітету в соціальних мережах #Залишайсясильним.

Ця кампанія, розпочата 6 квітня в честь Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру, залучає спортсменів, які в цей невизначений час, коли світ стикнувся з безпрецедентною кризою в галузі охорони здоров'я у зв’язку з поширенням COVID-19, спілкуються з широким колом людей, щоб служити джерелом натхнення і надії, спонукаючи всіх до #Залишайсяздоровим, #Залишайсяактивним і #Залишайсясильним.

Доведено, що фізична активність покращує психічне здоров'я, допомагає долати негативні думки, знижує стрес і депресію, а також зміцнює імунну систему, і багато гравців поділилися унікальними і творчими способами підтримання активності в цей період.

Подробиці – за посиланням:

https://www.world.rugby/news/568650

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»