Новина детально
13 квітня 2020 р.

Вебінар для олімпійців в рамках програми Sportcamp&more

Національний олімпійський комітет продовжує розвивати інформаційно-освітню програму Sportcamp&more. Спільно з цифровою агенцією Postmen НОК розпочав серію лекцій-практикумів, які допоможуть професійним спортсменам, тренерам, спеціалістам спортивних прес-служб просуватися в Інтернеті і соціальних мережах.

Сьогодні відбулася перша лекція-практикум в режимі онлайн під назвою «#1000000лайків на карантині», лектором якої виступив керівник і засновник Postmen Ярослав Ведмідь.

Участь у вебінарі взяли понад вісімдесят відомих спортсменів України на чолі з президентом НОК України, Олімпійським чемпіоном Сергієм Бубкою, члени Комісії НОК «Антураж атлета» та Комісії атлетів НОК. Серед учасників: Наталія Добринська, Олена Говорова, Юрій Чебан, Дмитро Кирпулянський, Валерій Андрійцев, Ілля Кваша, Олена Підгрушна, Юлія Джима, Анастасія Коженкова, Лариса Заспа, Юлія Ткач, Дар'я Білодід, Семен Новіков, Роман Свічкар та багато інших.

В рамках співпраці з Postmen планується проведення лекцій на теми: соцмережі, вебсайти, події, вебінари і онлайн-тренування, онлайн-челенджі та естафети. Спікерами і тренерами курсу стануть ТОП-менеджери агенції. В курсі зібрано весь досвід цифрової агенції Postmen для спорт-індустрії, кращі практики світових зірок, клубів, спортивних телеканалів, блогерів і спорт-брендів.

«Розуміючи, що у сучасному світі глобальне значення мають саморозвиток, освіта, отримання нових знань, Національний олімпійський комітет України й надалі активно працює з атлетами, тренерами, спортивними спеціалістами в цьому напрямку й надає їм додаткову змогу для цього через онлайн платформу. Треба пам'ятати, що освіта та здоров'я – дві найголовніші цінності в житті кожної людини», - відзначив президент НОК України Сергій Бубка.

Коментуючи початок співпраці з НОК України керівник і засновник Postmen Ярослав Ведмідь зазначив, що для агенції велика честь сприяти українським олімпійцям. «Ми вже 7 років займаємось проектами різного масштабу для спорт-індустрії України і цей курс представляє концентрат нашої практики і світового досвіду», - сказав Ярослав Ведмідь.

Довідково: Postmen – лідируюча цифрова агенція України, №1 з ефективності і топ 3 з креативності. Серед клієнтів агенції в різні часи були українські і австрійські гірськолижні курорти, Run Ukraine і KyivHalf Marathon, спортивні бренди. Агенція створила кілька серій спортивних змагань – Sport Weekends, Arkomen Vertical Run, Endurance Ultra Trail 55 та інші.

noc-ukr.org

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
У Рівному відбувся Відкритий кубок Рівненської області з регбі-7 памꞌяті Героя України Володимира Стельмаха