Новина детально
06 квітня 2020 р.

Вадим Гутцайт: «Після пандемії коронавірусу кошти на спортивну галузь повернуть»

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт заявив про те, що ті гроші, які спрямовувалися на підготовку до Олімпіади, будуть спрямовані в створений нещодавно стабілізаційний фонд, а після того, як проблема з пандемією зникне, кошти повернуть на спорт.

Про це Міністр заявив у інтерв’ю виданню "Главком".

«Мав розмову з Прем’єром Денисом Шмигалем. У нас є порозуміння. У цей час змоги займатися спортом немає, але ми говоримо з Денисом Анатолійовичем про те, щоб залишити гроші на розвиток, безпосередньо на підготовку українського спорту. Наразі у нас є розуміння, що ті гроші, які спрямовувалися на підготовку до Олімпіади, будуть спрямовані в створений нещодавно стабілізаційний фонд, а після того, як проблема з пандемією зникне, кошти нам повернуть. Відповідне рішення вже було прийняте. Але кілька днів тому в нас відбулася нова зустріч, за підсумками якої домовилися, що гроші, за якими я надав розрахунки, з червня, якщо до того часу карантин закінчиться, будуть виділені. Олімпійці і паралімпійці повинні вести підготовку вже й зараз. До Ігор залишився лише рік», - зазначив Міністр.

У інтерв’ю Вадим Гутцайт відповів на запитання стосовно виплат заробітної плати спортсменам збірних, якщо вони не виступатимуть на змаганнях.

«Ні, урізати ніхто нічого не буде. Нам треба підтримати спортсменів і тренерів, щоб вони могли тренуватися, не кидати спорт і в цій важкій ситуації вижити», - наголосив Міністр.

Міністр повідомив, що практично всі спортсмени повернулися із закордонних зборів.

«Ще коли не був введений режим надзвичайної ситуації і Олімпіади не перенесли, представники легкої атлетики, веслування, тріатлону знаходилися за кордоном. З представниками цих федерацій я вів діалог. Ми знали, що люди в безпечних місцях, але коли постали перед фактом, що протягом двох місяців жоден літак в Україну не повертатиметься, прийняли спільне рішення: всіх повертати. Наразі за кордоном залишилося лише кілька представників легкої атлетики. Інші вдома і, на щастя, здорові», - підкреслив Міністр.

З повним текстом інтерв'ю можна ознайомитися ТУТ.

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
НАГОРОДЖЕННЯ ЗАСНОВНИКІВ та ВЕТЕРАНІВ РЕГБІ КПІ ім. Ігоря Сікорського