Новина детально
23 березня 2020 р.

Освітня програма SportCamp&More Національного олімпійського комітету України запрацювала в онлайн режимі

Національний олімпійський комітет України продовжує політику підтримки розвитку спортсменів, надаючи можливості для отримання нових знань, досвіду для подальшого саморозвитку.

Набирає обертів освітній проєкт «Sportcamp & more», ініційований  Комісією атлетів та Антуражною комісією атлетів НОК, зокрема медалістками Олімпійських ігор з легкої атлетики Оленою Говоровою і Наталією Добринською.

Перший вебінар курсу "Мислення переможця" від відомого тренера з самовдосконалення Іцхака Пінтосевича зібрав понад 60 відомих атлетів і тренерів. 

Президент НОК України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка підтримав новий формат і був присутній під час ефіру.

 "Самоосвіта - це одна із важливих складових успіху атлетів. Це крок до перемог. В такий непростий час є можливість направити свої сили саме на освіту і самовдосконалення. Адже знання - це найголовніший скарб, який є у людини. Хочу висловити слова подяки Іцхаку Пінтосевичу за співпрацю і партнерство в нашому проекті. Міжнародний Олімпійський Комітет приділяє багато уваги освіті атлетів під час спортивної кар'єри та після її завершення. Це надає можливість швидко інтегруватись в життя після спорту", - наголошує Сергій Бубка.

Як відзначив Іцхак Пінтосевич, йому надзвичайно приємно допомогти українським атлетам використовувати усі існуючі можливості задля підвищення їх саморозвитку, тож учасникам вебінару буде надано повний безкоштовний доступ до навчальних програм, курсів, стратегій лектора та його команди.

До обговорення долучилися як діючі спортсмени, так і юні олімпійці й атлети,  які завершили свою кар’єру, їх наставники та спортивні менеджери. Серед них –  голова Комісії атлетів НОК України, призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики Ольга Саладуха, Олімпійські чемпіонки з біатлону Олена Підгрушна та Юлія Джима, призерки Олімпійських ігор з гандболу Лариса Заспа та Олена Яценко, чемпіон світу з боксу Олександр Хижняк, чемпіон світу з біатлону Дмитро Підручний, Олімпійська чемпіонка зі стрільби Олени Костевич, призери світових змагань зі стрибків у воду Ілля Кваша і Юлія Прокопчук, медалісти Європейських ігор з карате Анжеліка Терлюга і Станіслав Горуна, чемпіон Юнацьких Олімпійських Ігор з хокею 3х3 Володимир Трошкін,  призер чемпіонату світу з дзюдо Яків Хаммо та його тренер Віталій Дуброва, представники  артистичного плавання на чолі з головним тренером Світланою Саідовою та інші.

noc-ukr.org

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Чемпіонат України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги відвідали Незламні! (ФОТО)