Новина детально
02 березня 2020 р.

Олександр Педан знову вчить столичних викладачів грати в регбі! (ФОТО)

В суботу, 29 лютого, відбувся семінар для вчителів фізичної культури і спорту Оболонського району міста Києва, який зібрав близько 100 учасників.

«Було дуже приємно знайомитись із вчителями, які вже знають про такий вид спорту як регбі-5 та активно впроваджують його в своїх школах. Також дуже приємно було чути запитання від викладачів щодо проведення змагань та турнірів, в яких школи міста Києва змогли б взяти участь», - розповідає Павло Рожков, координатор Get into Rugby. 

Олександр Педан, лідер руху JuniorZ, запрошує усіх та демонструє вид спорту регбі для вчителів фізичної культури як безконтактний та доступний для дівчаток і хлопчиків, які можуть грати разом в одній команді. 

Усі учасники спробували зіграти в регбі-5 та дізналися нові ігрові вправи з овальним м'ячем і стрічками, які продемонстрував Павло Рожков.

Федерація регбі України вдячна за співпрацю спортивному руху «JuniorZ» та особисто його лідеру Олександру Педану за популяризацію регбі в Україні!

Фотозвіт.

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
У Рівному відбувся Відкритий кубок Рівненської області з регбі-7 памꞌяті Героя України Володимира Стельмаха