Новина детально
20 вересня 2019 р.

Вінниця регбійна!

Цієї середи, 18 вересня, сталася чудова новина для усіх шанувальників регбі – на одну регбійну область стане більше. Відбулася зустріч керівництва Федерації регбі України та тренера з Південної Африки Вільяма Ван Дер Гофа.

Вільям грав довгий час в регбі в ПАР та продовжує цікавитись ним і зараз.

Сам Вільям довгий час проживає в Україні і мав велике бажання створити регбійний клуб у Вінниці, про що вперше поділився під час випадкової зустрічі в Києві Рожкову Павлу. Так саме такі зустрічі є початком нової історії. Під час неї обговорили питання створення секції регбі у Вінниці, програми Get into Rugby, а також і можливість підключити військові підрозділи. 

Власюк Олександр Федорович, директор Федерації регбі України, висловив велику підтримку від ФРУ в створенні нового регіону регбі та в допомозі усім необхідним для тренувального навчального процесу.

Нагадаємо, що цього року в Україні розпочали грати в регбі в таких містах як Житомир та Маріуполь, відродилась ця чудова гра у Черкасах. 

Федерація регбі України планує 4 нових команди в чемпіонаті України.

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
У Рівному відбувся Відкритий кубок Рівненської області з регбі-7 памꞌяті Героя України Володимира Стельмаха