Новина детально
03 вересня 2019 р.

7 вересня святкуймо Олімпійський урок-2019 на столичній Оболонській Набережній!

В перші вихідні нового навчального року Національний олімпійський комітет України запрошує школярів, їхніх батьків та усіх любителів здорового способу життя на унікальну акцію – Всеукраїнський Олімпійський урок, який з 2005 року проводиться за ініціативи президента НОК України Сергія Бубки по всіх куточках країни.

Традиційно масштабне спортивне свято стартує в українській столиці. Цьогоріч вчергове місце проведення Уроку – гостинна Оболонська Набережна.

У кожного бажаючого буде прекрасна можливість взяти участь у захоплюючому олімпійському квесті, спробувавши свої сили (на декількох та при бажанні на всіх!) 36 спортивних майданчиках й виграти спеціальні подарунки.

Окрім цього, учасники свята зможуть поспілкуватися та зробити селфі з відомими Олімпійськими чемпіонами та медалістами світових та європейських першостей, долучитись до Олімпійської руханки та різноманітних конкурсів.

Позитив та незабутні емоції на свіжому повітрі – гарантовано!

Тож, 7 вересня, початок о 14:00!

Чекаємо на зустріч!

noc-ukr.org

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»