Новина детально
12 липня 2019 р.

20 і 21 липня в Харкові пройдуть матчі чемпіонату Європи з регбі-7 серед жінок

12 липня під час робочої наради під керівництвом заступника голови ХОДА Анатолія Бабічева обговорили організаційні питання проведення міжнародного спортивного заходу.

Як зазначив представник громадської організації «Федерація регбі Харківської області» Роман Бихов, регбійні матчі будуть проходити на арені спорткомплексу «Динамо».

«У перший день боротьба буде в групах, а на другий відбудуться фінальні змагання. Участь в змаганнях візьмуть 12 європейських команд. Очікуємо, що захід відвідає близько 5 тисяч глядачів», - повідомив Роман Бихов.

Також він підкреслив, що проведення чемпіонату Європи в Харківській області має величезне значення як для нашого регіону, так і для всього спортивного олімпійського руху України, оскільки турнір є одним з кваліфікаційних етапів до Олімпійських ігор в Токіо.

«Хочу акцентувати увагу організаторів на забезпеченні заходів безпеки при підготовці, під час тренувань і безпосередньо змагань. Харківщина має показати високий рівень організації та проведення міжнародних спортивних заходів», - зазначив Анатолій Бабічев.

kharkivoda.gov.ua

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Підготовка до ЧЄ з регбі-7 серед юніорок: збірна України зібралась в Харкові (ФОТО)