Новина детально
12 липня 2019 р.

20 і 21 липня в Харкові пройдуть матчі чемпіонату Європи з регбі-7 серед жінок

12 липня під час робочої наради під керівництвом заступника голови ХОДА Анатолія Бабічева обговорили організаційні питання проведення міжнародного спортивного заходу.

Як зазначив представник громадської організації «Федерація регбі Харківської області» Роман Бихов, регбійні матчі будуть проходити на арені спорткомплексу «Динамо».

«У перший день боротьба буде в групах, а на другий відбудуться фінальні змагання. Участь в змаганнях візьмуть 12 європейських команд. Очікуємо, що захід відвідає близько 5 тисяч глядачів», - повідомив Роман Бихов.

Також він підкреслив, що проведення чемпіонату Європи в Харківській області має величезне значення як для нашого регіону, так і для всього спортивного олімпійського руху України, оскільки турнір є одним з кваліфікаційних етапів до Олімпійських ігор в Токіо.

«Хочу акцентувати увагу організаторів на забезпеченні заходів безпеки при підготовці, під час тренувань і безпосередньо змагань. Харківщина має показати високий рівень організації та проведення міжнародних спортивних заходів», - зазначив Анатолій Бабічев.

kharkivoda.gov.ua

09 січня 2020 г.
Спортивний інтерес (від 08.01.2020 р.)

Відео галерея до новини «Спортивний інтерес (від 08.01.2020 р.)».

31 грудня 2019 г.
Традиційний обласний турнір з регбі пройшов у Покровську (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Традиційний обласний турнір з регбі пройшов у Покровську (ВІДЕО)».

 
Kiev - Darnitsa Rugby Club 2010: команди U-17 і U-15 взяли участь в міжнародному турнірі «Amber Cup 2019» (ФОТО)