Новина детально
12 липня 2019 р.

20 і 21 липня в Харкові пройдуть матчі чемпіонату Європи з регбі-7 серед жінок

12 липня під час робочої наради під керівництвом заступника голови ХОДА Анатолія Бабічева обговорили організаційні питання проведення міжнародного спортивного заходу.

Як зазначив представник громадської організації «Федерація регбі Харківської області» Роман Бихов, регбійні матчі будуть проходити на арені спорткомплексу «Динамо».

«У перший день боротьба буде в групах, а на другий відбудуться фінальні змагання. Участь в змаганнях візьмуть 12 європейських команд. Очікуємо, що захід відвідає близько 5 тисяч глядачів», - повідомив Роман Бихов.

Також він підкреслив, що проведення чемпіонату Європи в Харківській області має величезне значення як для нашого регіону, так і для всього спортивного олімпійського руху України, оскільки турнір є одним з кваліфікаційних етапів до Олімпійських ігор в Токіо.

«Хочу акцентувати увагу організаторів на забезпеченні заходів безпеки при підготовці, під час тренувань і безпосередньо змагань. Харківщина має показати високий рівень організації та проведення міжнародних спортивних заходів», - зазначив Анатолій Бабічев.

kharkivoda.gov.ua

07 травня 2020 г.
Олег Косарєв у програмі «Спортивные известия» (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Олег Косарєв у програмі «Спортивные известия» (ВІДЕО)».

10 березня 2020 г.
У Черкасах розпочався набір в студентську команду з регбі (ФОТО, ВІДЕО)

Відео галерея до новини «У Черкасах розпочався набір в студентську команду з регбі (ФОТО, ВІДЕО)».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)