Новина детально
31 травня 2019 р.

Регбісти «Олімпу» привітали дітей з майбутнім святом (ВІДЕО)

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей Чемпіони з регбі - харківський «Олімп» - провідали маленьких пацієнтів Харківської обласної дитячої лікарні №1.

Регбісти на чолі з головним тренером Валерієм Кочановим взяли участь в концерті, який був організований для діток медперсоналом, зробили фото на пам'ять, подарували подарунки і побажали перемогти в непростій боротьбі з недугою.

«Регбійний клуб «Олімп» на чолі з нашим президентом Олександром Ярославським вітає всіх діток з майбутнім святом! Ми хочемо побажати їм міцного здоров'я, скоріше здолати всі недуги і запрошуємо всіх на стадіон на наші домашні матчі», - підкреслив головний тренер «Олімпу» Валерій Кочанов.

Харківські чемпіони не в перший раз проводять подібну акцію. До цього «олімпійці» організовували всеукраїнський марафон зі здачі крові «Здай кров - врятуй життя дитині!», в якому взяли участь більшість регбійних команд України.

«Сьогодні ми приїхали привітати діток з майбутнім святом і передати їм побажання стати чемпіонами в тому, що вони роблять», - прокоментував гравець «Олімпу» Максим Кравченко.

У свою чергу, головний лікар ХОДЛ №1 Оксана Піантковська подякувала регбійному клубу за підтримку, а також побажала добути всі титули в майбутніх змаганнях.

RC Olimp Kharkiv Rugby Club

 
22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

16 серпня 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)