Новина детально
30 травня 2019 р.

Олександр МАКАР: «Стояло завдання виграти Всеукраїнську Універсіаду, і ми це зробили»

Гравець студентської збірної Одеської області - про «золото» Всеукраїнської Універсіади.

Всеукраїнська Універсіада відгриміла, пристрасті вщухли, тому саме час підбити підсумки турніру разом з одним з кращих гравців турніру - одеситом Олександром Макаром, який, до речі, отримав спеціальний приз від організаторів.

Пане Олександре, позаду важкий у фізичному плані турнір всеукраїнського рівня. Нашій команді протистояли сильні студенти в Україні, але головний трофей дістався збірній Одеської області, частиною якої були і ви. Скажіть, які враження залишив турнір?

- Я вдруге беру участь у Всеукраїнській Універсіаді. Два роки тому у нас не вийшло завоювати «золото» в Хмельницькому. Тоді ми програли господарям поля і стали другими. Цього року перед нами стояло завдання стати чемпіонами. І ми його виконали! Хочу сказати, що у нас була дуже насичена підготовка до турніру. Перед першим днем ​​змагань у нас три дні поспіль були плідні тренування, а взагалі цілеспрямовано до турніру ми почали готуватися за тиждень до Всеукраїнської Універсіади. І ось - плоди цих тренувань - ми завоювали перше місце, як і хотіли, як і планували. Причому, досить впевнено. Рахунок говорить сам за себе.

До речі, про рахунок. Точніше, про рахунки. Збірна Одеської області розгромила всіх суперників. З боку здалося, що ви обіграли всі збірні, які траплялися на вашому шляху, без особливих труднощів. А як насправді?

- Напевно, рахунки говорять самі за себе. Ми всіх суперників обіграли дуже впевнено і без особливих для них шансів.

Як вважаєш, що стало запорукою успіху?

- Думаю, те, що в нашій збірній всі хлопці дійсно є регбістами, всі грають в командах, які виступають в чемпіонатах України - як серед юнаків, так і у вищій лізі і навіть Суперлізі, хтось навіть виступає за національну збірну України. Тобто, у нас всі хлопці високого рівня. Тому, за рахунок досвіду і за рахунок якісного тренувального процесу ми і завоювали «золото». Скажу, що особисто мені було дуже приємно бути частиною цієї команди.

Було цікаво попрацювати з гравцями різних команд і з тренером збірної України з регбі-7 Дмитром Федишин?

- Звичайно! Дмитро Олександрович - тренер збірної України з "сімки". Він дуже грамотно «розписав» нам гру і взаємодії, все, що необхідно було знати перед турніром, дуже професійно поставився до нашої підготовки. Тому в результаті, якого ми досягли, дуже велика заслуга нашого тренера.

credo63.com

09 січня 2020 г.
Спортивний інтерес (від 08.01.2020 р.)

Відео галерея до новини «Спортивний інтерес (від 08.01.2020 р.)».

31 грудня 2019 г.
Традиційний обласний турнір з регбі пройшов у Покровську (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Традиційний обласний турнір з регбі пройшов у Покровську (ВІДЕО)».

 
Федерація регбі України вдячна офіцеру Європейської федерації Хосе Горачатеги за тиждень «підвищення кваліфікації» (ФОТО)