Новина детально
12 травня 2019 р.

Кубок Академії Спорту з регбі-5 завоював «Шарль Сікард»

Турнір пройшов 11 травня в Одесі в спортзалі загальноосвітньої школи №86.

У Кубку Академії Спорту, який спочатку повинен був бути розіграний на стадіоні «Академія Спорту», ​​але через дощ в терміновому порядку був перенесений в затишний спортзал 86-ої школи, брали участь чотири команди, які посіли 3-4-е місця в своїх дивізіонах Чемпіонату Одеси з регбі-5.

У першому півфіналі «Шарль Сікард» з боями обіграв «Іллю Мечникова». Програвши перший тайм з рахунком 0:5, підопічні Юрія Лапикова зуміли відігратися, а потім і вирвати вікторію - 10:5.

У другому півфіналі господарі майданчика - команда «Амброзіо Данꞌїні» - «всуху» переграли «Франца Фраполлі», занісши обидві спроби ще до перерви - 10:0.

У грі за 3-є місце на майданчику точилася неабияка боротьба. У першому таймі «Франц Фраполлі» ні в чому не поступався «Іллі Мечникову», а після двох спроб Єгора Гостинщикова і зовсім вів (10:5), однак кілька помилок в обороні призвели до того, що перед самою перервою «сині» не тільки відігралися, а й зовсім вийшли вперед - 15:10.

У другому ж таймі «фіолетові» зовсім «розклеїлись», не показавши тієї гри, яку демонстрували в Чемпіонаті Одеси. А ось «Мечников» розігрався і довів справу до великої перемоги 30:10. Відзначаємо чотири спроби Максима Гордієнка і дубль Ярослава Тодорашка.

Зовсім іншим вийшов фінал, в якому один одному протистояли давні друзі - Юрій Лапиков і Олег Добровольський. Незважаючи на те, що «Амброзіо Данꞌїні» грав перед «своїми трибунами», хоча б раз прорвати оборону «Шарля Сікард» хлопці не змогли. А от самі «Сікард» один зі своїх моментів реалізували.

Таким чином, володарем Кубка Академії Спорту, завдяки мінімальній перемозі у фіналі (5:0), стала команда 33-ої школи. Єдина спроба в матчі - справа рук Поліни Каргальцевої.

«Амброзіо Данꞌїні» ж задовольнився срібними медалями, «Ілля Мечников» - бронзовими, а «Франц Фраполлі» отримав кубок за участь.

credo63.com

09 січня 2020 г.
Спортивний інтерес (від 08.01.2020 р.)

Відео галерея до новини «Спортивний інтерес (від 08.01.2020 р.)».

31 грудня 2019 г.
Традиційний обласний турнір з регбі пройшов у Покровську (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Традиційний обласний турнір з регбі пройшов у Покровську (ВІДЕО)».

Kiev - Darnitsa Rugby Club 2010: команди U-17 і U-15 взяли участь в міжнародному турнірі «Amber Cup 2019» (ФОТО)