Новина детально
09 квітня 2019 р.

АРТЕКІВЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ РЕГБІ!

Вже традиційно, кожної зміни, у Міжнародному дитячому центрі «Артек» проходять змагання з регбі. 6 квітня  за ініціативою Фонду розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні при підтримці посольства Франці в Україні, Київського міського відділення НОК України та Федерації регбі України в дитячому центрі були проведені змагання на честь Дня народження регбі – Всесвітнього дня РЕГБІ.

На відміну від дорослої версії гри, регбі-5 – безконтактний і не травматичний. Аби позначити захоплення суперника, потрібно зірвати з нього спеціальну стрічку. У регбі «на стрічках» на поле виходять по п’ять гравців із кожної команди і ще два гравця на заміні. Звідси й назва – регбі-5.
Команди формувались із дітей віком до 14 років та із кожної співдружності було представлено по команді. Змагання проводяться в коловій системі, тобто кожна команда повинна зіграти із іншими, граючи тайми по 7 хвилин. Основним завданням ребгі-5 є стратегічними командними діями занести м'яч за спеціальну залікову лінію противника. Впродовж зміни діти активно тренувались та готувались до змагань, і не дарма, адже змагання були запеклі та багаті драматичних та хвилюючих моментів.

Після усіх таймів та після аналізу проведених ігор маємо такі результати змагань:
1 місце – команда із співдружності «Всемогутні»
2 місце – команда зі співдружності «Перший національний»
3 місце – команда зі співдружності «Всі.Свої»
4 місце – команді зі співдружності «IV легіон»
5 місце – команда зі співдружності «Незламні»

Кращими гравцями турніру були визнані Василь Петрович (Всемогутні), Михайло Дацюк (Перший Національний), Ілля Цирульник(Незламні), Влад Федорук (IV легіон) та Назар Вронський (Всі.Свої).
Боротьба була запекла, в якій навіть переможців визначити було важко. Діти показали свою спритність та швидкість. Але, уважні і справедливі судді під керівництвом Анастасії Штефан з точністю визначили лідерів. Попереду у нас нові змагання, нові рекорди. Тепер діти будуть готуватися до фінального турніру «Франкофонія», який відбудеться 25-26 травня в м. Києві. Як зазначив керівник оздоровчо-спортивного департаменту МДЦ «Артек» Павло Пінчук, регбі на сьогодні є самим улюбленим видом спорту серед дітей Центру.

Вітаємо всіх зі святом РЕГБІ!

07 травня 2020 г.
Олег Косарєв у програмі «Спортивные известия» (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Олег Косарєв у програмі «Спортивные известия» (ВІДЕО)».

10 березня 2020 г.
У Черкасах розпочався набір в студентську команду з регбі (ФОТО, ВІДЕО)

Відео галерея до новини «У Черкасах розпочався набір в студентську команду з регбі (ФОТО, ВІДЕО)».

 
Ольга Суркова та Анастасія Бардика завітали до Кременця та Івано-Франківська з програмою «Ми любимо регбі і навчимо любити його Вас»