Новина детально
09 квітня 2019 р.

Дмитро Федишин: «Бій програно, але ми будемо працювати над помилками»

Після поразки від харківського «Олімпу» в першому турі Суперліги Дмитро Федишин відповів на запитання представників ЗМІ.

- Дмитре Олександровичу, поділіться своїми враженнями від гри з «Олімпом» ...

- Гра була насичена, цікава, місцями навіть вдала на нашу користь, але, на жаль, розрив в рахунку величезний ...

- Не дивлячись на поразку, можна знайти і позитивні моменти - вашій команді вдалося набрати більше очок, ніж «Олімпу» пропустив за весь минулий сезон ... Можна ж і похвалити підопічних за це?

- Я б відзначив в хлопцях те, що вони грали з великою самовіддачею, дуже здорово проявляли характер у багатьох епізодах, лідери взяли на себе основні функції і у них це досить успішно виходило.

- Зізнайтеся, якби перед грою вам сказали, що ви зможете набрати 17 очок в матчі з «Олімпом», ви б були задоволені?

- Я був би більше задоволений, якби ми програли з меншим розривом у рахунку.

- Ваш колега - наставник «Олімпу» Валерій Кочанов - зазначив в інтерв'ю, що «КРЕДО-63» не заслуговував такої великої поразки. Що скажете ви?

- Бій програно, але я сподіваюся на те, що ми зможемо виправити деякі помилки, щоб поліпшити нашу гру вже в самий найближчий час.

- Над чим, перш за все, будете працювати перед гостьовим матчем з київським «Політехніком»?

- У нас сьогодні не склалося гра в «коридорі», ми програли багато «своїх» м'ячів. Очевидно, потрібно підняти цей рівень. І, звісно ж, більш організовано нам потрібно атакувати по ширині. Ми, поки що, завузковато діємо в атаці.

- Як себе проявили молоді хлопці, яких ми бачили в другому таймі?

- Я можу сказати, що деякі з них, якщо вони будуть цим серйозно займатися і боротися, можуть вирости в, так би мовити, «топових» спортсменів, але більшості ще належить багато працювати для того, щоб досягти того рівня, на який ми вийшли, повернувшись в Суперлігу.

- Довгі роки «КРЕДО-63» був головним конкурентом «Олімпу» в боротьбі за чемпіонство, а чого чекати від команди в цьому сезоні?

- Ми багатьох команд Суперліги ще не знаємо, потрібно з ними, так би мовити, познайомитися, вивчити їх гру, тому що в міжсезоння будь-яка з них могла додати, стати сильнішою, ніж в минулого року. Але скажу однозначно, що на кожну гру ми будемо налаштовуватися так само, як і на сьогоднішній матч з «Олімпом». А далі подивимося, за які місця ми будемо боротися.

- Чи дала якусь «їжу» для роздумів перемога в товариському міжнародному турнірі - Кубку Кишинева?

- Звісно, ми виправили багато помилок, які побачити на тренуваннях не могли, оскільки тренувалися без опору. Дві гри, які ми провели в Кишиневі, дали нам можливість більш якісно підготуватися до чемпіонату країни. Сьогодні ми діяли більш зібрано і організовано, але недоліків, звісно ж, ще дуже багато. Їх усуненням будемо займатися на тренуваннях.

credo63.com

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Робота «кипить»: Фотозвіт НТЗ чоловічої збірної України з регбі-15 до матчів ЧЄ