Новина детально
26 березня 2019 р.

Кар"єрні можливості: Rugby Services Manager Europe

World Rugby - це всесвітній керівний і законодавчий орган по спорту Союзу регбі. Він відповідає за розвиток, регулювання і управління видом спорту, в якому спостерігається рекордна участь і зростання активності фанатів.

У World Rugby також є деякі з найбільших і улюблених головних спортивних змагань, включаючи Кубок світу з регбі серед чоловіків, Кубок світу з регбі серед жінок, а також чоловічу і жіночу серії HSBC World Rugby Sevens.

World Rugby хоче призначити Rugby Services Manager Europe, підзвітного генеральному менеджеру, Game Growth. Rugby Services Manager Europe буде зобов'язаний надавати високоефективні і компетентні послуги з регбі Регіональної асоціації (Регбі-Європа) і Союзів в регіоні (Європа) для World Rugby.

Більш детальна інформація за посиланням:

https://career5.successfactors.eu/career?career_ns=job_listing&company=worldrugbyP&navBarLevel=JOB_SEARCH&rcm_site_locale=en_US&career_job_req_id=1282&selected_lang=en_US&jobAlertController_jobAlertId=&jobAlertController_jobAlertName=&_s.crb=fxgIFG8uBH48Iez0mvsGmJ%2fRtc0%3d

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Підготовка до ЧЄ з регбі-7 серед юніорок: збірна України зібралась в Харкові (ФОТО)