Новина детально
18 лютого 2019 р.

Прорив в методах підготовки жіночої збірної з регбі-7

15 лютого в Києві до національної жіночої збірної України з регбі-7 приєдналася наукова група з Національного університету фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ), до складу якої увійшли: Шутова С. Є. (завідувач кафедри спортивних ігор, доцент і кандидат наук з фізичного виховання та спорту, спеціальність - спортивний психолог), Муха В. О. (старший викладач кафедри спортивних ігор НУФВСУ та «Заслужений тренер України» з регбі). 

Була проведена робота з регбістками для перевірки та оцінки їх психологічного стану. Це певний ряд тестів та опитувань, на які було виділено майже три години:

1) коефіцієнт ефективності по Шипашу;

2) тепінг-тест;

3) коректурна проба;

4) визначення самооцінки по Будассі;

5) опитувальник визначення темпераменту (Я. Стреляу);

6) тест на стримування рівноваги.

Отримані результати дозволять старшому тренеру збірної команди Козьменку В. А. підібрати правильний підхід для роботи з кожною спортсменкою та зрозуміти, наскільки вони працелюбні та оцінити їх прагнення до перемоги.

 
16 серпня 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

08 серпня 2020 г.
ALLAVLOG про жіноче регбі у Львові. Тренуємось з РК «Левиці» (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «ALLAVLOG про жіноче регбі у Львові. Тренуємось з РК «Левиці» (ВІДЕО)».

 
Ольга Суркова та Анастасія Бардика завітали до Кременця та Івано-Франківська з програмою «Ми любимо регбі і навчимо любити його Вас»