Новина детально
25 грудня 2018 р.

Французи розширили список пропозицій щодо реформи правил регбі

FFR докладніше розповіло про зміни в правилах, які, на думку організації, необхідні для того, щоб зробити гру безпечніше.

Раніше повідомлялося про те, що за ініціативою керівництва французького регбі World Rugby розглянуло питання зниження лінії захоплення до рівня талії. Тема безпеки регбі у Франції була піднята в першу чергу в зв'язку зі смертю 19-річного гравця «Стад Франсе», який отримав травму шиї в матчі проти «Бордо».

Президент FFR Бернар Лапорт повідомив, що цим ініціативи його організації не вичерпуються.

«По-перше, ми хочемо, щоб лінія захоплення була знижена до талії. По-друге, ми хочемо заборонити захоплення двома гравцями. І по-третє, ми просимо боротьбу лицем до лиця. Атакуючий гравця з м'ячем регбіст повинен нахилитися інакше він буде оштрафований. Ці правила, на нашу думку, відповідають еволюції гри, і ми буде продовжувати наполегливо їх пропонувати», - заявив Лапорт в інтерв'ю офіційному сайту FFR.

За підсумками попереднього обговорення згаданих пропозицій World Rugby запропонувало організувати зустрічі, присвячені безпеки гравців в кінці січня, в березні і в травні.

rugger.info

21 лютого 2020 г.
Регбі для чемпіонів: 19 золотих у скарбниці (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Регбі для чемпіонів: 19 золотих у скарбниці (ВІДЕО)».

20 лютого 2020 г.
Гравчині національної жіночої збірної України з регбі-7 провели майстер-клас для ірпінських регбісток (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Гравчині національної жіночої збірної України з регбі-7 провели майстер-клас для ірпінських регбісток (ВІДЕО)».

 
Ольга Суркова та Анастасія Бардика завітали до Кременця та Івано-Франківська з програмою «Ми любимо регбі і навчимо любити його Вас»