Новина детально
11 грудня 2018 р.

Кубок КРЕДО: враження учасників

На минулих вихідних команди вищої ліги Одеси з регбі-5 розіграли другий за престижністю трофей.

Маша Мацнева, «Йосип Дерибас»:

«Я – гравець команди «Корольов», яка представляє школу №20 в першій лізі. Але в суботу мене запросили пограти за «Дерибас». Це був мій другий вихід на велике поле – до цього була лише стикова гра «Корольова».

Мені дуже сподобалося грати у вищій лізі. Тут набагато цікавіше, тому що рівень команд крутіше. Коли граєш із сильними суперниками, то це дуже прикольно.

Не знаю, чи стану я професійною спортсменкою, але буду продовжувати займатися регбі. Найбільше в Дитячій лізі мене приваблює дружба. Можна спілкуватися не тільки зі своєю командою, а й з гравцями інших шкіл».

Надя Боровик, «Борис Литвак»:

«Хоч ми і вилетіли після другого матчу, я рада, що брала участь в боротьбі за Кубок. Адже головне не перемога, а участь. На жаль, це моя остання гра в регі-5 – я більше не підходжу за віком. Трохи сумно від цього. Але я продовжую займатися – граю в «Анатра».

Не хочу кидати регбі, тому що цей спорт мені подобається, піднімає настрій, і завдяки йому у мене з'явилося багато друзів».

Артем Шарков, «Йосип Дерибас»:

«Сьогодні всі ігри були просто чудовими. Мені вдалося занести чотири рази або може навіть більше. В майбутньому, я думаю, що зможу показати результат краще. Я дуже радий, що ми взяли Кубок КРЕДО. Це було дуже цікаво і повчально.

Дитяча ліга для мене закінчується в цьому сезоні, але регбі – це мій улюблений вид спорту і я буду продовжувати в нього грати. Разом з «Анатра» U11 вже вдалося зайняти четверте місце в чемпіонаті України з регбі-8».

credo63.com

20 лютого 2020 г.
Гравчині національної жіночої збірної України з регбі-7 провели майстер-клас для ірпінських регбісток (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Гравчині національної жіночої збірної України з регбі-7 провели майстер-клас для ірпінських регбісток (ВІДЕО)».

19 лютого 2020 г.
Хмельницькі регбісти долучились до соціального проекту «МІЙ ДОНОР»! (ФОТО, ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Хмельницькі регбісти долучились до соціального проекту «МІЙ ДОНОР»! (ФОТО, ВІДЕО)».

 
Ольга Суркова та Анастасія Бардика завітали до Кременця та Івано-Франківська з програмою «Ми любимо регбі і навчимо любити його Вас»