Новина детально
05 грудня 2018 р.

Борис Бовсуновський: «Сподіваюся, що такі заходи допоможуть зробити світ вітчизняного регбі ще кращим!»

Суддя ФРОО розповів про недавнє навчання від World Rugby в Україні.

«На минулих вихідних ми з колегами пройшли семінар з іноземними інструкторами з Румунії та Іспанії – Даніеля Мітреа і Хосе Городжатегі. Вони представили програму «Training & Education» з можливістю отримати рівень викладача: він дає можливість офіційно проводити семінари за певними курсами World Rugby», - пояснив Борис.

«На семінарі були представлені два напрямки: з ухилом на тренерство і з ухилом на суддівство. В принципі вони розрізнялися лише специфікою. Сам семінар був спрямований на вивчення сучасних підходів і методик викладання і спілкування з іншими учасниками процесу.

Відмінними рисами заходу були: хороша база («Конча-Заспа», як завжди, на висоті); неймовірна атмосфера, створена інструкторами і кожним з учасників; пильна увага, приділена практиці; професіоналізм інструкторів; якісна оцінка результатів.

Загалом, я залишився дуже задоволений – інформація сприймалася дуже зручно, і було дано позитивний настрій. Сподіваюся, що такі заходи допоможуть зробити світ вітчизняного регбі ще кращим!»

credo63.com

14 листопада 2019 г.
Інтервʹю дня: регбі в Кривому Розі (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Інтервʹю дня: регбі в Кривому Розі (ВІДЕО)».

13 листопада 2019 г.
Нідерланди - Україна (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Нідерланди - Україна (ВІДЕО)».

 
Kiev - Darnitsa Rugby Club 2010: команди U-17 і U-15 взяли участь в міжнародному турнірі «Amber Cup 2019» (ФОТО)