Новина детально
03 грудня 2018 р.

Христина Катілова: «14-е місце в турнірі не відображає наші здібності і реальні сили»

Гравець збірної України поділилася враженнями від Dubai Sevens 2018.

«Особисто для мене цей турнір став найяскравішим за враженнями», - почала Христина.

«Безцінний досвід. Граючи з сильними суперниками, я зрозуміла, наскільки багато потрібно працювати над собою і як серйозно ставитися до тренувального процесу, щоб гідно боротися на полі з француженками, валлійки, японками або африканками. Вони в більшості випадків з дитинства грають в регбі.

«14-е місце в турнірі не відображає наші здібності і реальні сили. Всі матчі були дуже щільними. Перші тайми ми грали з усіма нарівні. В других половинах матчів позначалася катастрофічна недостача акліматизації та зіграності через відсутність зборів. На поле виходили абсолютно всі – у тренера був відмінний шанс в бойових умовах подивитися, хто на що здатний.

Дякую дівчатам за самовіддану гру на полі. У нас відмінна команда з величезним потенціалом. Дуже хотілося б якомога частіше збиратися разом в наступному році, щоб гідно виступити в «Гран-прі».

Не можна не сказати про атмосферу, що панує на стадіоні. У Дубаї збираються всі регбісти планети. Повітря насичене регбі. Світова серія наживо зворушила. Це поїздка для всіх стане дуже хорошою мотивацією!»

credo63.com

07 травня 2020 г.
Олег Косарєв у програмі «Спортивные известия» (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Олег Косарєв у програмі «Спортивные известия» (ВІДЕО)».

10 березня 2020 г.
У Черкасах розпочався набір в студентську команду з регбі (ФОТО, ВІДЕО)

Відео галерея до новини «У Черкасах розпочався набір в студентську команду з регбі (ФОТО, ВІДЕО)».

 
Ольга Суркова та Анастасія Бардика завітали до Кременця та Івано-Франківська з програмою «Ми любимо регбі і навчимо любити його Вас»