Новина детально
03 грудня 2018 р.

Христина Катілова: «14-е місце в турнірі не відображає наші здібності і реальні сили»

Гравець збірної України поділилася враженнями від Dubai Sevens 2018.

«Особисто для мене цей турнір став найяскравішим за враженнями», - почала Христина.

«Безцінний досвід. Граючи з сильними суперниками, я зрозуміла, наскільки багато потрібно працювати над собою і як серйозно ставитися до тренувального процесу, щоб гідно боротися на полі з француженками, валлійки, японками або африканками. Вони в більшості випадків з дитинства грають в регбі.

«14-е місце в турнірі не відображає наші здібності і реальні сили. Всі матчі були дуже щільними. Перші тайми ми грали з усіма нарівні. В других половинах матчів позначалася катастрофічна недостача акліматизації та зіграності через відсутність зборів. На поле виходили абсолютно всі – у тренера був відмінний шанс в бойових умовах подивитися, хто на що здатний.

Дякую дівчатам за самовіддану гру на полі. У нас відмінна команда з величезним потенціалом. Дуже хотілося б якомога частіше збиратися разом в наступному році, щоб гідно виступити в «Гран-прі».

Не можна не сказати про атмосферу, що панує на стадіоні. У Дубаї збираються всі регбісти планети. Повітря насичене регбі. Світова серія наживо зворушила. Це поїздка для всіх стане дуже хорошою мотивацією!»

credo63.com

 
22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

16 серпня 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)