Новина детально
22 листопада 2018 р.

Наталія Мазур: «Турнір в Дубаї і навчально-тренувальні збори в Польщі послужать фундаментом на майбутній рік»

Гравець збірної України поділилася очікуваннями від міжнародного турніру в Дубаї.

«До Dubai Sevens йде досить серйозна підготовка», - сказала Наталія.

«В'ячеслав Анатолійович Козьменко – наш тренер – прикладає максимум зусиль, щоб підвести нас до цього відповідального старту, тому всі дівчата працюють над собою дуже інтенсивно.

Я думаю, будь-який регбіст прагне потрапити на турнір такого рівня. Особисто для мене – це можливість зіграти з сильними і досвідченими суперниками, показати, що ми можемо як команда, і, звісно, проявити себе як гравця. Це буде новий і безцінний досвід для кожної з нас!

Минулий сезон був як ніколи насиченим для збірної України: перед нами стояла висока мета – вийти в серію «Гран-прі». І ми її досягли.

Турнір в Дубаї і навчально-тренувальні збори в Польщі послужать фундаментом на майбутній рік, коли нам доведеться боротися з найсильнішими командами Європи. Добре, що підготовку почали завчасно і поетапно.

Крім того, я відчуваю прогрес після ігор за румунську «Агрономію». Кожен вихід на поле – це досвід. Всі спортсмени знають, що одна гра замінить кілька тренувань. Контракт з румунським клубом дозволяє розвиватися і рости в правильному напрямку.

На Dubai Sevens в групі ми зустрінемося з південноафриканськими «Туксами», Японією і з нашим головним суперником – Польщею. Саме з цією командою ми будемо змагатися і на чемпіонаті Європи в 2019 році».

credo63.com

21 лютого 2020 г.
Регбі для чемпіонів: 19 золотих у скарбниці (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Регбі для чемпіонів: 19 золотих у скарбниці (ВІДЕО)».

20 лютого 2020 г.
Гравчині національної жіночої збірної України з регбі-7 провели майстер-клас для ірпінських регбісток (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Гравчині національної жіночої збірної України з регбі-7 провели майстер-клас для ірпінських регбісток (ВІДЕО)».

 
Ольга Суркова та Анастасія Бардика завітали до Кременця та Івано-Франківська з програмою «Ми любимо регбі і навчимо любити його Вас»