Новина детально
29 вересня 2018 р.

Афіша. Чемпіонат України з регбі-15. Перша ліга. 3-й тур. Чоловіки. РК «Гірник» (Кривий Ріг) - РК «Політехнік» (Одеса)

У найближчу неділю, 30 вересня, на стадіоні «Металург» о 15:00 «гірники» в домашніх стінах приймають лідера чемпіона України одеський «Політехнік». Два колективи в перших двох турах здобули перемоги над харківськими та київськими командами і розмістилися в верхівці турнірної таблиці. Це буде перший матч між «Гірником» і одеським «Політехніком» не тільки в сезоні, а й за всю історію існування клубів.

Зураб Кікачеішвілі, наставник РК «Політехнік» Одеса:

- Я вивчив відеозаписи ігор нашого суперника з Кривого Рогу. Можу сказати, що вони - хлопці з характером, молоді та дуже старанні. Мабуть, це наш головний суперник за першість. Вважається, що поки ми йдемо на рівних. Так що, хто в неділю перший відчує перевагу на полі, той і виграє. А від своїх підопічних я вимагаю тільки перемоги. Їхати до Кривого Рогу просто так безглуздо.

Євген Дудка, капітан РК «Гірник»:

- На нас чекає непростий матч з дуже дисциплінованою і злагодженою командою під керівництвом одного з найпрогресивніших тренерів України. Не дивлячись на те, що фаворитами в недільному матчі є одесити, ми віддамо себе на всі 100% для того, щоб подарувати нашим уболівальникам перемогу і виправдати слова Зураба Кікачеішвілі про наш характер і старанність.

Федерація регбі Кривого Рогу

13 листопада 2019 г.
Нідерланди - Україна (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Нідерланди - Україна (ВІДЕО)».

06 листопада 2019 г.
РК «Гірник» (Кривий Ріг) - РК «ТЕХ-А-С» (Харків) - 41:20 (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «РК «Гірник» (Кривий Ріг) - РК «ТЕХ-А-С» (Харків) - 41:20 (ВІДЕО)».

 
Федерація регбі України вдячна офіцеру Європейської федерації Хосе Горачатеги за тиждень «підвищення кваліфікації» (ФОТО)