Новина детально
28 вересня 2018 р.

Педан Зіграє в регбі!

Чудова новина для жителів м Ужгород! 3 жовтня відбудеться презентація нових видів спорту в шкільну програму в рамках спортивного руху Junior Games (JuniorZ), який започаткував та активно розвиває шоумен Олександр Педан. 

Вчора відбулась зустріч та було прийняте рішення щодо включення регбі в рух Junior Games Олександра Педана. Після успішної презентації регбі у Хмельницькому в рамках фестивалю було прийняте рішення про подальше партнерство упродовж 2018-2019 років, зокрема розвиток, презентації, фестивалі, ліги та інші заходи - об'єднатись навколо ідеї принести нову платформу для школярів.

Організаторам проекту J Games було вручено комплект інвентарю для показових виступів та майстер-класів на фестивалі.

Особлива подяка Щербанюку Сергію, Хмельницькій федерації регбі та її Президенту Олегу Плахотнюку за чудову роботу на розвиток та популяризацію Регбі серед школярів в рамках фестивалю JuniorZ. 

В Хмельницькому Фестиваль відвідало понад 2000 осіб.

Ужгородці, ваше Місто буде наступним!

Більше інформації ви зможете знайти тут: http://juniorz.com.ua/

17 лютого 2020 г.
В Ірпені відбувся турнір з регбі, присвячений памʹяті воїнів-афганців (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «В Ірпені відбувся турнір з регбі, присвячений памʹяті воїнів-афганців (ВІДЕО)».

05 лютого 2020 г.
Регбістів з Покровська визнали найоригінальнішими в різдвяному фотоконкурсі на Донеччині (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Регбістів з Покровська визнали найоригінальнішими в різдвяному фотоконкурсі на Донеччині (ВІДЕО)».

 
Ольга Суркова та Анастасія Бардика завітали до Кременця та Івано-Франківська з програмою «Ми любимо регбі і навчимо любити його Вас»