Новина детально
17 вересня 2018 р.

ДЮСШ №1 відсвяткував 50-річний ювілей

Хмельницький – регбійне місто. Багато в чому за це треба завдячувати дитячо-юнацькій спортивній школі №1. Заклад готує за багатьма напрямками, і регбі серед них один з найуспішніших.

106 юних регбістів вчаться тут не лише спортивним премудростям, а й важливим життєвим навичкам, таким як важка праця, терплячість та наполегливість, вміння перемагати та приймати невдачі. Вони багато подорожують, беручи участь у різних змаганнях по всій Україні та за кордоном. Під керівництвом тренерів Олександра Мігунова, Богдана Зозулі, Олега Свіргуна та Олега Плахотнюка вони вже багато років досягають вершин спортивної майстерності, здобувають перемоги та прославляють наше місто.

Хмельницька дитячо-юнацька спортивна школа №1 почала працювати у далекому 1968 році. За весь цей час вона встигла підготувати тисячі спортсменів за різними спортивними напрямками. Окрім регбі, тут навчаються у секціях легкої атлетики, футболу, гандболу, волейболу, баскетболу.

Одним з відомих вихованців школи є гравець національної регбійної збірної, майстер спорту Вадим Сівак, який нещодавно був визнаним найкращим регбістом України.

Ми вітаємо ДЮСШ №1 з ювілеєм та бажаємо ще більше перемог у спорті та вихованні.

rugbykm.com

21 лютого 2020 г.
Регбі для чемпіонів: 19 золотих у скарбниці (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Регбі для чемпіонів: 19 золотих у скарбниці (ВІДЕО)».

20 лютого 2020 г.
Гравчині національної жіночої збірної України з регбі-7 провели майстер-клас для ірпінських регбісток (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Гравчині національної жіночої збірної України з регбі-7 провели майстер-клас для ірпінських регбісток (ВІДЕО)».

 
Регбійний клуб «Київські Соколи» гідно представив Україну на міжнародному турнірі з регбі в ОАЕ! (ФОТО, ВІДЕО)