Новина детально
13 вересня 2018 р.

Ольга Суркова буде грати в Польщі

Гравець збірної України і одеської команди «White Angels» заявила про оренду в закордонний клуб.

«Після чемпіонату Європи поляки зробили мені цікаву пропозицію», - почала Ольга.

«У Румунії я поки не можу перейти з «Ясс» в «Агрономію», але до кінця року питання закриє спеціальна комісія.

А поки я не хочу втрачати часу, який займе цей процес, плюс - ігри ніколи не завадять. Вирішила, що буду виступати за команду «Black Rose». Вона завжди бореться за золоті медалі в чемпіонаті Польщі. Мені буде цікаво взяти участь в напружених іграх.

Цього року польська збірна добре проявила себе на чемпіонаті Європи в дивізіоні Гран-прі. Я завжди намагаюся шукати сильних суперників, щоб рости як гравець у всіх напрямках.

Управління моїх «Ангелів» залишилося 2 етапи: заключний 4-й тур Суперліги і Кубок України серед жіночих команд. У всіх змаганнях я теж неодмінно буду брати участь», - запевнила спортсменка.

23 вересня одеський колектив «White Angels» візьме участь у заключному турі чемпіонату України з регбі-7, який пройде в Києві.

credo63.com

21 лютого 2020 г.
Регбі для чемпіонів: 19 золотих у скарбниці (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Регбі для чемпіонів: 19 золотих у скарбниці (ВІДЕО)».

20 лютого 2020 г.
Гравчині національної жіночої збірної України з регбі-7 провели майстер-клас для ірпінських регбісток (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Гравчині національної жіночої збірної України з регбі-7 провели майстер-клас для ірпінських регбісток (ВІДЕО)».

 
Ольга Суркова та Анастасія Бардика завітали до Кременця та Івано-Франківська з програмою «Ми любимо регбі і навчимо любити його Вас»