Новина детально
16 серпня 2018 р.

Вадим Колишкін: «У нас мета одна - виходити на поле, віддавати всі сили і досягати позитивного результату»

Тренер регбійного клубу «Олімп» Вадим Колишкін в інтерв'ю клубній прес-службі розповів про хід підготовки команди до майбутнього Кубку України з регбі-7, який відбудеться в Хмельницькому 19 серпня.

- Як заповнювали паузу між фіналом чемпіонату і кубком України з регбі-7?

- Здобувши перемогу в чемпіонаті, регбісти нашого клубу, а також тренерський штаб отримали трохи часу для відпочинку. За домовленістю з нашими спортсменами, навіть під час відпустки кожен працював за індивідуальною програмою, підтримуючи свій фізичний стан. Зробили ми це не просто так. Часу для підготовки не багато, плюс багато хто з хлопців отримали травми в матчах за збірну України, а на відновлення потрібно не один тиждень. Коротше кажучи, відпочили працюючи.

- Як планували тренувальний процес з урахуванням активного відпочинку?

- В цілому, все стандартно. Після виходу з відпустки хлопці насамперед приділяють увагу підвищенню загальної фізичної підготовки, потім вже переходимо до тактичних напрацювань і індивідуально працюємо над технікою.

- Чи всі хлопці в строю?

- Працюємо з усіма, але остаточну готовність і склад ми будемо визначати безпосередньо перед поїздкою до Хмельницького. Повторюся, деякі провідні виконавці отримали травми, виступаючи за збірну України, і ці травми виявилися досить довготривалими. Сподіваюся, що все буде добре, і ми гідно виступимо в майбутньому кубку.

- Які цілі ставите перед регбістами в цьому турнірі?

- У нас мета одна - виходити на поле, віддавати всі сили і досягати позитивного результату, при цьому намагаючись не допускати помилки. Ми завжди налаштовуємося грати тільки на перемогу, не звертаючи уваги на розмови, критику і так далі. Доводити потрібно не кулуарними інтригами окремих керівників клубів, а красивою грою, завдяки якій ми зможемо залучити на трибуни уболівальників. Тільки так.

- Є інформація по суперниках? Хто буде протистояти «Олімпу»?

- Крім команди господарів, у яких є можливість запрошувати легіонерів (у тому числі з Росії), є інформація, що участь в турнірі візьме збірна Одеси, в складі якої можуть з'явитися і збірники з регбі-7. Тому «прохідним» кубок точно не буде. Всі команди мають досить рівні шанси, а, значить, рівень турніру повинен тільки зрости. Користуючись нагодою, запрошую всіх підтримати нашу команду в Хмельницькому 19 серпня і отримати максимальне задоволення від такого виду спорту як регбі-7!

rcolimp.com.ua

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Робота «кипить»: Фотозвіт НТЗ чоловічої збірної України з регбі-15 до матчів ЧЄ