Новина детально
26 червня 2018 р.

Олена Чеботар: «Срібло в Дніпрі - це тільки половина роботи»

Капітан збірної України з регбі-7 поділилася враженнями від першого туру чемпіонату Європи-2018, який завершився минулої неділі.

«Цей тур був дуже важливий для команди. По-перше, завдання тренерів зобов'язувала, по-друге, грали вдома. Команда отримала море емоцій, адже почути гімн України, та ще й на рідному полі - це дуже приємно і в той же час хвилююче», - почала Олена.

«Хочу відзначити і подякувати глядачам за неймовірну підтримку. Що стосується самої гри - ми розуміємо, що є багато моментів, які потрібно відпрацьовувати. Це стосується як індивідуальних дій, так і командних. Головне, що ми бачимо над чим потрібно працювати і спробуємо мінімізувати ці помилки, завдяки майбутнім зборів перед другим етапом».

«Срібло в Дніпрі – це тільки половина роботи. Щоб виконати установку тренерського штабу, в Угорщині потрібно дуже добре постаратися, адже не одні ми хочемо потрапити в ТОП-12. Рівень команд зростає, що не може не радувати. Ігри стають цікавішими з кожним роком. У другому турі ми зробимо все можливе», - додала вихованка одеської «Отради».

Заключний етап першості дивізіону «Трофі» почнеться в Естергомі (Угорщина) 7 липня.

credo63.com

14 листопада 2019 г.
Інтервʹю дня: регбі в Кривому Розі (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Інтервʹю дня: регбі в Кривому Розі (ВІДЕО)».

13 листопада 2019 г.
Нідерланди - Україна (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Нідерланди - Україна (ВІДЕО)».

 
Регбійний клуб «Буревісник» (Хмельницький): команди U-11 та U-13 стали переможцями міжнародного турніру в Литві! (ФОТО)