Новина детально
02 квітня 2018 р.

Жіноча збірна України з регбі-7 проводить тренувальний збір в Угорщині

З 2 по 8 квітня в Естергомі (Угорщина) відбудеться черговий етап підготовки жіночої збірної України до чемпіонату Європи 2018 року з регбі-7.

До розташування національної команди викликано 16 регбісток: Марія Ращук, Анна Данько, Аліса Ульянкіна, Наталія Мазур, Оксана Никоряк, Юлія Сторч (усі - Київ), Марина Бородіна, Анастасія Бардика, Олена Чеботар, Тетяна Тарасюк, Анна Жигунова, Марія Яковішена (усі - Одеса), Юлія Іващенко (Харків), Оксана Ткач (Тернопіль), Мар’яна Мних (Львів), Ірина Щербанюк (Хмельницький). Резерв: Христина Малькевич (Київ).

У рамках тижневого збору в Угорщині українська збірна зіграє в товариському турнірі, де візьмуть участь ще три угорські команди: «Esztergomi Vitézek», «Vác Királyság» та «Budapest Medvék». Також до складу учасників короткострокового турніру можуть приєднатися доросла або юніорська місцеві національні дружини.  

Цьогоріч першість Старого Світу з олімпійського виду регбі серед жінок в дивізіоні «Трофі», де братимуть участь українські регбістки, пройде у два етапи. Перший етап прийматиме м. Дніпро (23-24 червня), другий – угорське місто Естергом (7-8 липня).

Нагадаємо, у 2017 році збірна України на континентальній першості в дивізіоні «Трофі» була третьою.

21 лютого 2020 г.
Регбі для чемпіонів: 19 золотих у скарбниці (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Регбі для чемпіонів: 19 золотих у скарбниці (ВІДЕО)».

20 лютого 2020 г.
Гравчині національної жіночої збірної України з регбі-7 провели майстер-клас для ірпінських регбісток (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Гравчині національної жіночої збірної України з регбі-7 провели майстер-клас для ірпінських регбісток (ВІДЕО)».

 
Ольга Суркова та Анастасія Бардика завітали до Кременця та Івано-Франківська з програмою «Ми любимо регбі і навчимо любити його Вас»