Новина детально
30 березня 2018 р.

Українські судді пропрацювали нові правила

24-25 березня на Олімпійській базі «Конча-Заспа» пройшов перший в цьому році Всеукраїнський семінар суддів регбі.

Основними завданнями семінару були: обговорення нововведень в правила і вироблення одноманітності в підході до суддівства.

Борис Бовсуновський, учасник семінару:

«Перший день для всіх виявився важким. Найважче було знайти спільну мову. Проте, до вечора ми вийшли на одну хвилю, що дозволило серйозно підвищити ефективність подальшої роботи. Родзинкою дня було обговорення семінару в Амстердамі на чолі з його учасником Андрієм Свертокою.

На другий день ми вийшли на пік плідності. Час пролетів так швидко, що семінар тривав навіть трохи довше, ніж планувалося. Відмінною рисою цього заходу я б назвав велику кількість практики: по максимуму часу колектив проводив на полі, як в перший, так і в другий день. Будемо сподіватися, що результати нашої роботи зможуть помітити і глядачі, і команди, та й самі рефері».

Поточний семінар проводився за підтримки Національного олімпійського комітету та Федерації Регбі України.

credo63.com

21 лютого 2020 г.
Регбі для чемпіонів: 19 золотих у скарбниці (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Регбі для чемпіонів: 19 золотих у скарбниці (ВІДЕО)».

20 лютого 2020 г.
Гравчині національної жіночої збірної України з регбі-7 провели майстер-клас для ірпінських регбісток (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Гравчині національної жіночої збірної України з регбі-7 провели майстер-клас для ірпінських регбісток (ВІДЕО)».

 
Ольга Суркова та Анастасія Бардика завітали до Кременця та Івано-Франківська з програмою «Ми любимо регбі і навчимо любити його Вас»