Новина детально
30 березня 2018 р.

Українські судді пропрацювали нові правила

24-25 березня на Олімпійській базі «Конча-Заспа» пройшов перший в цьому році Всеукраїнський семінар суддів регбі.

Основними завданнями семінару були: обговорення нововведень в правила і вироблення одноманітності в підході до суддівства.

Борис Бовсуновський, учасник семінару:

«Перший день для всіх виявився важким. Найважче було знайти спільну мову. Проте, до вечора ми вийшли на одну хвилю, що дозволило серйозно підвищити ефективність подальшої роботи. Родзинкою дня було обговорення семінару в Амстердамі на чолі з його учасником Андрієм Свертокою.

На другий день ми вийшли на пік плідності. Час пролетів так швидко, що семінар тривав навіть трохи довше, ніж планувалося. Відмінною рисою цього заходу я б назвав велику кількість практики: по максимуму часу колектив проводив на полі, як в перший, так і в другий день. Будемо сподіватися, що результати нашої роботи зможуть помітити і глядачі, і команди, та й самі рефері».

Поточний семінар проводився за підтримки Національного олімпійського комітету та Федерації Регбі України.

credo63.com

 
16 серпня 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

08 серпня 2020 г.
ALLAVLOG про жіноче регбі у Львові. Тренуємось з РК «Левиці» (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «ALLAVLOG про жіноче регбі у Львові. Тренуємось з РК «Левиці» (ВІДЕО)».

 
Ольга Суркова та Анастасія Бардика завітали до Кременця та Івано-Франківська з програмою «Ми любимо регбі і навчимо любити його Вас»