Новина детально
05 березня 2018 р.

Зураб Кікачеішвілі: «Не дивлячись на погодні умови, програма, намічена тренерським штабом, була виконана повністю»

З 26 лютого по 4 березня в Одесі відбувся навчально-тренувальний збір чоловічої молодіжної збірної України (до 20 років) з регбі-15, напередодні чемпіонату Європи, в рамках якого гравці відпрацьовували захист, передачу пасу, комунікацію в команді і перестроювання на полі.

Зураб Кікачеішвілі, помічник головного тренера збірної України U20:

«Збори пройшли на дуже високому рівні. Незважаючи на погодні умови, програма, намічена тренерським штабом, була виконана повністю. У день проходили 2 тренування, плюс індивідуальні заняття гравців.

Звичайно, в зв'язку з погодними умовами, більшу частину тренувань довелося проводити в закритому манежі. Хлопці готові були працювати і на свіжому повітрі, але ми не хотіли піддавати спортсменів непотрібного ризику. Зазначу, що нам вдалося провести НТЗ без травм і захворювань.

В цілому тренерський штаб залишився задоволений тим, як пройшли збори і тією віддачею, з якою працювали гравці. Іншого ставлення ми і не чекали - категорія U20, це вже не діти, а дорослі, сформовані спортсмени, добре розуміють важливість завдань, що стоять перед ними. У багатьох за плечима досвід серйозних змагань і довго розжовувати їм, що і як, немає необхідності. За підсумками табору кожен гравець отримав програму індивідуальних занять, яку вони будуть виконувати в своїх клубах.

На наступних зборах, в квітні, вже безпосередньо перед чемпіонатом Європи, буде остаточно визначено склад збірної, який візьме участь в протистоянні з Португалією, будуть дані тренерські настанови і відпрацьований план на гру».

Відзначимо, що в НТЗ взяли участь 30 гравців.

Чемпіонат Європи з регбі-15 серед чоловічих молодіжних команд (U20) в дивізіоні «Чемпіоншип» пройде з 7 по 15 квітня в місті Коїмбра (Португалія). На стадії 1/4 фіналу збірна України зіграє з Португалією.

credo63.com

20 лютого 2020 г.
Гравчині національної жіночої збірної України з регбі-7 провели майстер-клас для ірпінських регбісток (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Гравчині національної жіночої збірної України з регбі-7 провели майстер-клас для ірпінських регбісток (ВІДЕО)».

19 лютого 2020 г.
Хмельницькі регбісти долучились до соціального проекту «МІЙ ДОНОР»! (ФОТО, ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Хмельницькі регбісти долучились до соціального проекту «МІЙ ДОНОР»! (ФОТО, ВІДЕО)».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)