Новина детально
26 лютого 2018 р.

Чоловіча юніорська збірна України (U18) з регбі-15 здобула першу перемогу у Франції

У рамках закордонного навчально-тренувального збору підопічні Андрія Коваленка провели другий тестовий матч. Цього разу суперником української збірної стала команда «Stade Foyen».

На відміну від першого контрольного поєдинку у Франції, в якому «синьо-жовті» зазнали нищівної поразки від юніорів РК «Бержерак» з рахунком 17:60, підсумковий результат матчу з «Stade Foyen» порадував українських вболівальників регбі – наша збірна перемогла з рахунком 41:22.

«Stade Foyen» – Україна (U18) 22:41

Андрій Коваленко (головний тренер юніорської збірної України):

«Гра проходила на наступний день після програного з рахунком 17:60 матчу з «Бержераком». Такий крупний рахунок обумовлений важким трьохдобовим переїздом, відсутністю ігрової практики в зимовий час і розбалансованістю між окремими лініями команди. Також необхідно відзначити високий рівень команди «Бержерак», яка нав'язала нашій збірній дуже швидкий командний темп гри, до якого ми були не готові. Після матчу тренерським штабом був проведений ретельний відео-розбір попереднього поєдинку, внесені суттєві корективи в гру півзахисту, четвертних і третьої лінії. В результаті вже в сьогоднішній грі проти команди «Stade Foyen» наша збірна зіграла значно краще в захисті, а також змогла налагодити атакуючі дії. Як наслідок, переконлива і дуже важлива перемога».

Зазначимо, що під час збору у Франції, що триватиме по 4 березня, юніорська збірна України проведе ще одну тестову гру з одним із представників французького регбі.


14 листопада 2019 г.
Інтервʹю дня: регбі в Кривому Розі (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Інтервʹю дня: регбі в Кривому Розі (ВІДЕО)».

13 листопада 2019 г.
Нідерланди - Україна (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Нідерланди - Україна (ВІДЕО)».

 
Регбійний клуб «Буревісник» (Хмельницький): команди U-11 та U-13 стали переможцями міжнародного турніру в Литві! (ФОТО)