Новина детально
14 січня 2018 р.

У Львові розповіли, які масштабні спортивні заходи відбудуться у місті в 2018 році

Відкриті Кубки Львова уже стали спортивним брендом міста. Минулоріч їх провели понад чверть сотні. У 2018-му кількість цих турнірів може трохи скоротитися. Однак акцентуватимуть на якості. А ще мають за мету привабити якомога більше глядачів. Зараз можна подавати документи на проведення нових турнірів.

Начальник міського управління спорту Антон Нікулін розповів: «Будемо залучати як глядачів наших школярів для того, щоб робити промоцію, популяризацію виду спорту. І, можливо, після цього діти будуть хотіти записуватися в певні секції».

У 2018-му Львів на кілька днів стане столицею дужих хлопців. На «Арені Львів» планують провести чемпіонат світу зі стронгмену. Оновлений стадіон «Юність» готується прийняти поєдинок чемпіонату Європи з регбі-15 між чоловічими національними збірними України та Угорщини, що відбудеться 28 квітня. Міжнародних стартів очікують кордодром у Стрию та мототрек у Червонограді.

Заступниця начальника обласного управління спорту Оксана Вацеба зазначила: «Міркуємо, що наші всі ігрові команди: і «Барком-Кажани», і «Галичанка», і «Енергія» привезуть до Львова єврокубки. «Галичанка» виступає у Балтійській лізі. А «Галицькі Леви2 – у Карпатській молодіжній хокейній лізі.

Цьогоріч Львів продовжуватиме велотрадиції. У травні умільці осідлають «сталевих коней» на львівських «сотці та двохсотці». Піар-менеджер змагань Тетяна Лічман каже: «Взяти участь може кожен, хто має велосипед і бажання проїхати на ньому 100 кілометрів. Переможцями «Львівської Сотки» вважаються усі, хто фінішував упродовж 10 годин від старту».

А у червні тисячі однодумців гасатимуть Львовом на уже звичному напівмарафоні.

zaxid.net


 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Підготовка до ЧЄ з регбі-7 серед юніорок: збірна України зібралась в Харкові (ФОТО)