Новина детально
06 січня 2018 р.

Різдвяний Кубок Закарпатської області з регбі на снігу «UZHSNOW RUGBY» пройшов у Перечині (ФОТО)

Попри тривалий дощ, погода не змогла зіпсувати видовищні спортивні змагання Відкритого всеукраїнського турніру. Різдвяний кубок із так званого регбі на снігу відбувається на Закарпатті вдруге. Цього року до Перечина приїхала 21 команда, які боролися за призи у 4 групах. Участь взяли регбісти з Ужгорода, Мукачева, Велятина, Колочави, Києва, Кривого Рогу, Кременця, Хмельницького, Покровська та гості зі словацького міста Жиліна.

Федір ШАНДОР (президент Федерації регбі Закарпаття):

- Сам турнір присвячується 90-річчю закарпатського регбі. Усього гратимуть понад 20 команд – це колективи вікових категорій U-12, U-14, а також дорослі та жінки. Власне є один мінус – відсутність снігу, погода нас не дуже порадувала, але це не відміняє нашу радісну зустріч. Це другий вже турнір. І вдруге він міжнародний.

Правила регбі на снігу – дещо спрощені. На скороченому полі команда із 5 гравців грає 5 хвилин. Тут заборонені складні силові прийомі, які є у класичному виді цього спорту. Утім, сніжне регбі – не менш видовищне та динамічне. І хоч цьогоріч зима снігом не радує, все ж гравці налаштовані рішуче.

Віктор МЕЛЬНИЧУК (головний суддя змагань, тренер РК «КОРЗО»):

- Це уніфікований вид спорту, похідне від пляжного регбі. Утім, останнім часом популярності набуває сніжне регбі. Правила спрощено, обмежений час, обмежений простір. Цього року ми ретельніше попрацювали, у нас є 21 команда у 4 групах. То є бомба. Є група дорослих, дві групи юнаків і група дівчат. Головне, що ми стартували. Зробили турнір не тільки всеукраїнським, а й міжнародним. Є бажання інших команд із інших країв до нас приїхати.

Відкрита зимова першість з регбі на снігу для Закарпаття уже стала традиційною. Наступними роками планують запросити якомога більше сильних команд з України та зарубіжжя, аби тримати й надалі високий рівень міжнародного турніру.

uzhinform.com 

 
22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

16 серпня 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

 
Робота «кипить»: Фотозвіт НТЗ чоловічої збірної України з регбі-15 до матчів ЧЄ