Новина детально
12 листопада 2017 р.

У Дніпровській міськраді нагородили чемпіона України Вищої ліги з регбі-15 серед чоловіків РК «Дніпро»

10 листопада у Дніпровській міській раді спортсменам з регбі, рукопашного бою, спортивної гімнастики та армрестлінгу, які стали чемпіонами України, Європи та світу, вручили подяки мера Бориса Філатова та подарунки.

З перемогою дніпровських спортсменів та їхніх тренерів привітав заступник міського голови Олександр Шикуленко. Окремо він відзначив команду регбійного клубу «Дніпро», яка стала чемпіоном України Вищої ліги з регбі-15 серед чоловіків. До свого чемпіонства дніпровська команда йшла з 2009-го року.

«Перемоги наших спортсменів у змаганнях міжнародного та всеукраїнського рівнів вкотре доводять, що Дніпро – це справді спортивна столиця нашої країни. Пишаємося вашими спортивними, професійними здобутками. Нехай вдача та завзяття продовжують супроводжувати вас. Успіхів і наснаги!» – зазначив заступник Бориса Філатова.

Капітан команди регбійного клубу «Дніпро» Владислав Сьомін зі свого боку додав, що цьогорічна перемога для його команди – визначна подія: «Зараз команда достатньо сильна, у тому числі й завдяки тому, що в останні роки поповнювалася підготовленими спортсменами».

dniprorada.gov.ua

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)