Новина детально
31 жовтня 2017 р.

Валерій КОЧАНОВ: «Хочу відзначити всю нашу команду, всіх гравців за бійцівський характер»

Головний тренер чоловічої збірної України Валерій Кочанов позитивно оцінив дії своїх підопічних у стартовій грі ЧЄ проти національної команди Швеції (29:8).

«Ми і «сутичкою», і «віялом» явно перевершували шведів. І якби не надто поблажливе до них ставлення з боку румунського арбітра, який дозволяв гостям, щоб стримувати наш напад, постійно здійснювати завали та інші умисні порушення правил, то, думаю, мої хлопці не обмежили б свої зусилля чотирма спробами. А той прекрасний занос Олега Косарєва, який не зарахував суддя, став би найяскравішою прикрасою матчу і нашої перемоги.

Хочу відзначити всю нашу команду, всіх гравців за бійцівський характер. У тому числі - і молодих дебютантів Вадима Сивака, Дениса Примушинецького і Вадима Миланко. А особливо - півзахисника-диригента Сергія Церковного, який вміло тримав всі нитки комбінацій команди в своїх руках і двічі майстерно взяв «місто».

Нагадаємо, 28 жовтня в Одесі чоловіча національна збірна України в першому матчі чемпіонату Європи з регбі-15 в дивізіоні «Conference 1 North» переграла збірну Швеції з рахунком 29:8.

Наступний поєдинок «синьо-жовті» проведуть 4 листопада в Паневежисі проти литовців.

Спорт-Експрес в Україні

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Підготовка до ЧЄ з регбі-7 серед юніорок: збірна України зібралась в Харкові (ФОТО)