Новина детально
27 вересня 2017 р.

У Харкові відбувся турнір з регбі-5 «Золота осінь»

У суботу, 23 вересня, на полі стадіону Харківського тракторного заводу стартувала серія турнірів з регбі-5, де головними учасниками виступили учні 5-7 класів шести шкіл міста.

- Це вже не перший захід, який проходить під нашим керівництвом. Минулого разу ми провели кубок «Олімпу». Зараз даними турнірами хочемо дати старт цілій серії подібних заходів. Найголовніша їх завдання - залучити якомога більше школярів, підлітків. Зробити так, щоб вони більше часу приділяли спорту, грали в регбі і менше сиділи біля комп'ютерів, - підкреслив один з організаторів, тренер РК «Олімп» Олег Литвиненко.

Фінальні матчі, в яких вирішувалися долі призових місць за своїм напруженням не поступалися виступам дорослих команд. Що відрадно, учасники турніру боролися за призові місця до перемоги - в трьох матчах переможець був виявлений лише в додатковому таймі.

В основний час в трьох іграх був зафіксований однаковий результат - 5: 5. У боротьбі за чемпіонство учні 119 школи організували спробу, яка стала «золотою» і дозволила зайняти перше місце на турнірі. Не менш запекла боротьба велася і за чемпіонство в другому фіналі, де також в додатковому таймі учні Пономаренківської школи заробили 5 очок, що дозволили стати призерами турніру. У третьому матчі, ситуація була схожа з попередніми поєдинками, де переможець був виявлений в додатковому таймі. У фінальній сутичці чемпіонами стали учні школи № 31.

- Хочу подякувати всім учасникам. Сьогодні хлопці, незважаючи на свій юний вік, показали спортивний азарт і жагу до перемоги. В черговий раз переконуюся, що організація подібних турнірів допомагає розвитку як спорту в нашому місті і регіоні, так і розвитку регбі зокрема. Адже всі, хто брав участь сьогодні, вже завтра можуть стати професійними спортсменами, - прокоментував головний тренер РК «Олімп» Валерій Кочанов.

Підсумки змагань:

Великий фінал: чемпіони - ХСШ №119, віце-чемпіони - гімназія №14

Середній фінал: чемпіони - Пономаренківська ЗОШ, віце-чемпіони - ЗОШ №143

Малий фінал: чемпіони - ЗОШ №31, віце-чемпіони - ЗОШ №103

РК «Олімп»

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Підготовка до ЧЄ з регбі-7 серед юніорок: збірна України зібралась в Харкові (ФОТО)