Новина детально
22 травня 2017 р.

Збірна Донецької області з регбі-15 вийшла у фінал чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н. та молодші

    З 19 по 21 травня в Кривому Розі на стадіоні ДЮСШ № 10 пройшов відбірковий тур чемпіонату України з регбі-15 серед юнаків 2006 р.н. і молодше (східна зона). Донецьку область на цих змаганнях представляла збірна команда РК «Ъ», сформована з кращих спортсменів ДЮСШ м. Покровська та м. Селидове.

    Відбірковий тур проводився в одні терміни в чотирьох зонах України - західній, центральній, південній та східній, в яких, в цілому, взяли участь понад 30 юнацьких команд 2006 р.н. і молодше.

    Здобувши дві перемоги над суперниками і поступившись першому складу РК «Kryvyi Rih rugby» м. Кривий Ріг, збірна команда Донецької області зайняла 2 місце у відбірковому турі Східної зони, чого було достатньо, щоб отримати путівку в фінал чемпіонату, в якому зіграють 12 найкращих команд України за підсумками відбіркового туру. Фінал відбудеться з 8 по 10 вересня 2017 року в м. Одеса.


Ігор Юркін, тренер збірних команд Донецької області з регбі


 
22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

16 серпня 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)