Новина детально
04 травня 2017 р.

Результати 1-го етапу чемпіонату України з регбі серед юнаків 2004-2005 років народження

    З 29 квітня по 02 травня 2017 року було проведено 1 етап чемпіонату України з регбі серед юнаків 2004-2005 років народження. Змагання 1-го етапу проводилися в західному, центральному та східному регіонах.

    Змагання західного регіону пройшли в м. Хмельницькому. Сім команд боролися за 2 путівки у фінал: збірна Хмельницької області, ДЮСШ-2-«Станиславів» м. Івано-Франківськ, «Опришки» Колочава, ДЮСШ-4 м. Рівне, ДЮСШ-2-ЗШ № 19 м. Івано-Франківськ, збірна Закарпатської області та "Підгір'я" Івано-Франківської області.

    Переможницею змагань західного регіону стала збірна Хмельницької області, вона перемогла всіх своїх суперників та беззаперечно посіла перше місце. Другу путівку у фінал одержала команда ДЮСШ-2-«Станиславів» м. Івано-Франківськ: виборовши п’ять перемог, вона не змогла подолати лише збірну Хмельницької області. Завантажити турнірну таблицю.

    Змагання центрального регіону відбулися у м. Києві. За дві путівки у фінал боролися 5 команд: ДЮСШ м. Ірпінь,  "Київ- Дарниця" м. Київ, РК "Пегас" м. Київ,  "Гарт" с. Дмитрівка, ДЮСШ-12-«Політехнік» м. Київ. Перше місце з трьома перемогами та однією нічиєю посіла команда "Гарт" с. Дмитрівка (РІО – 100:15). Команда ДЮСШ м. Ірпінь наступала на п’яти переможниці, але поступившись за різницею ігрових очок (РІО – 100-25), зайняла друге місце. Завантажити турнірну таблицю.

    Змагання східного регіону проводилися в м. Кривому Розі. В змаганнях брали участь 4 команди: збірна Донецької області, збірна Харківської області, ДЮСШ-10 (1) Кривий Ріг, ДЮСШ-10 (2) Кривий Ріг. Переможницею змагань та власницею путівки до фіналу стала збірна Донецької області. Завантажити турнірну таблицю.

    Отже, у фінал чемпіонату України з регбі серед молодших юнаків 2004-2005 років народження вже вийшли:

1. Збірна Хмельницької області

2. ДЮСШ-2-"Станиславів" м. Івано-Франківськ

3."Гарт" с. Дмитрівка

4. ДЮСШ м. Ірпінь

5. Збірна Донецької області

    Інші три путівки визначаться після проведення туру у південному регіоні 13-14 травня.


 
OLD PRAGUE HAM 2017
19 вересня 2017 г.
Збірна Одеси розгромила румунський клуб (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Збірна Одеси розгромила румунський клуб (ВІДЕО)».

18 вересня 2017 г.
Хмельницький «Буревісник» вдруге виграв чемпіонат України з регбі серед дітей (U11) (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Хмельницький «Буревісник» вдруге виграв чемпіонат України з регбі серед дітей U11 (ВІДЕО)».

 
У м. Києві відбувся дитячий турнір з регбі-5