Новина детально
03 квітня 2017 р.

Поширення регбі на Прикарпатті виходить за межі обласного центру.

    Шанувальникам спорту Івано-Франківська та області уже відомі успіхи регбістів з обласного центру, як дорослої команди майстрів «Роланд», так і юнацьких команд ДЮСШ-2 різних вікових груп.

    Останнім часом Федерація регбі Івано-Франківської області приділяє велику увагу розвитку та поширенню регбі у регіоні: минулого року у чемпіонаті України вперше взяла участь команда дівчат до шістнадцяти років, а цього року організований осередок регбі в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.

    Наступним кроком федерації стало створення дитячої команди за межами обласного центру Івано-Франківської області. З ініціативи вчителя фізичної культури Підгірської ЗШ,  голови методичного об'єднання Богородчанського району Віктора Богдановича Стасюка та за підтримки обласної федерації з грудня місяця проведено ряд показових ігор за участю вихованців Івано-Франківської ДЮСШ-2  як у Підгір`ї, так і у Івано-Франківську, тренувальних занять, які проводилися тренерами ДЮСШ-2, а день 1 квітня 2017 року стане пам`ятним для підгірських школярів, які зіграли свій перший повноцінний поєдинок з ровесниками з Івано-Франківська. Звичайно, що обласні юні регбісти були сильнішими у всіх компонентах гри. Незважаючи на це, місцеві школярі отримали хороший урок гри в регбі та висловили бажання і надалі вдосконалюватись у новій грі.

    Запам`ятається майбутнім регбістам і знайомство з Безнощуком Любомиром, який напередодні повернувся з останніх навчально-тренувальних зборів юніорської збірної України з регбі, за результатами яких потрапив до складу збірної України, яка 08 квітня проведе свій стартовий матч чемпіонату Європи у Франції.

   На пам`ять про цю подію від Федерації регбі Івано-Франківської області підгірським школярам було передано комплект тренувальної форми.

   Не виключено, що цей день може стати початком розвитку регбі не тільки у Підгір`ї, але і у інших школах Богородчанського району. Разом з тим, обласна федерація регбі, без сумніву, підтримає будь-яку ініціативу з розвитку регбі на Прикарпатті.


 
OLD PRAGUE HAM 2017
19 вересня 2017 г.
Збірна Одеси розгромила румунський клуб (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Збірна Одеси розгромила румунський клуб (ВІДЕО)».

18 вересня 2017 г.
Хмельницький «Буревісник» вдруге виграв чемпіонат України з регбі серед дітей (U11) (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Хмельницький «Буревісник» вдруге виграв чемпіонат України з регбі серед дітей U11 (ВІДЕО)».

 
Молодший склад РК Пегас готується до міжнародного турніру з регбі в м. Празі