Новина детально
10 березня 2017 р.

До кінця березня Львівська федерація регбі планує запустити програму «Регбі-5» у 18 школах м. Львова

    У п’ятикласників Класичної гімназії при Львівському національному університеті імені І. Франка вже вдруге провели регбійний урок. Діти лише вивчають правила гри, але регбі їм подобається. П’ятикласники вчитимуться грати регбі раз у тиждень на одному з уроків фізкультури.

    «Регбі є командною грою, тому діти починають думати в колективі, стають фізично сильнішими і вчаться приймати правильне рішення в стресовій ситуації», - розповідає куратор програми «Регбі-5» Северин Шкільник.

    Для того, щоб діти краще зрозуміли регбі, до них на уроки будуть приходити гравці Львівського клубу «Сокіл», а також жіночої команди «Левиці».

    «Гравці нашої команди, молоді хлопці, які будуть закріплені за певними школами, будуть приходити час від часу на уроки фізкультури і проводити свого роду тренування чи виступати як судді, - каже головний тренер РК «Сокіл» Юрій Грабовський, -  гадаю, що це буде корисно як для гравців, так і для дітей, які вчаться в школах».

    Проект «Регбі-5» планують запустити у 18 школах міста.

    «Цей проект вже запущено в 10 львівських школах, тобто до кінця цього місяця, ми плануємо впровадити його у 18 школах міста. – каже президент Федерації регбі Львівщини Петро Адамик, - Головна мета – познайомити з видом спорту регбі, виховати лояльність до нього. Сподіваюся, що через років 5-7 будемо мати гідну заміну своїм гравцям, які стануть на той час ветеранами».


 
OLD PRAGUE HAM 2017
25 червня 2017 г.
Результати змагань XIII літньої Універсіади України з регбі-7

Відео галерея до новини «Результати змагань XIII літньої Універсіади України з регбі-7».

13 червня 2017 г.
Відео-трансляція першого туру чемпіонату Європи серед жіночих команд з регбі-7.

Відео галерея до новини «Відео-трансляція першого туру чемпіонату Європи серед жіночих команд з регбі-7.».

 
У м. Києві відбувся дитячий турнір з регбі-5