Новина детально
16 лютого 2017 р.

Сильний спорт - потужна емблема: Козак Ріг став символом Криворізького регбі

    У федерації регбі Кривого Рогу з'явилася нова емблема. Її автором виступив відомий київський художник Андрій Єрмоленко, руці якого належить і логотип батальйону «Кривбас». Він виконав роботу в чорно-червоній стилістиці.

    Сама ідея створення лого такого формату виникла у криворізької федерації понад рік тому. Мета полягала в тому, щоб до першого ювілею криворізького регбі розробити емблему, яка об'єднала б в собі історію міста і 10-річний досвід гри городян. Регбісти довго не могли знайти художника або компанію, яким вдалося б зобразити задум. Завдяки Андрію Єрмоленко, який виконав грандіозну роботу і перейнявся ідеєю, вона ожила. Можна з упевненістю сказати, що художник зробив справжній подарунок для всього Криворізького регбі.

    Основою послужила історія гравців команди. Коли почалася війна, відразу сім спортсменів і тренер вирушили на схід захищати країну. Ті, що залишилися в місті - створили волонтерський рух на базі клубу, троє чоловіків донині стоять на захисті цілісності країни.

    Козак Ріг - засновник і головний символ міста. Згідно з переказами, хоробрий січовик на ім'я Ріг облюбував тут місце для свого житла - там, де Інгулець зливається з Саксаганню. І оскільки втратив він в бою одне око, в народі його прозвали Кривим. Навколо хутора росли нові села і через деякий час там виникло ціле містечко. А коли козака не стало, поселення назвали Кривий Ріг.

    У травні 2011 року в металургійному районі міста спорудили бронзовий пам'ятник на честь січовика, родоначальник міста став також оберегом батальйону Кривбас, а тепер він буде зображений і на регбійках команд.

    Кривий Ріг для гравців - не просто назва міста та історичного персонажа. Це символ мужності, цілеспрямованості і сили. Потужний червоно-чорний бренд з м'ячем в руці явно дає зрозуміти, що команда прагне до перемоги і ніщо її не зупинить. Тепер логотип об'єднає все криворізьке регбі - від дитячих секцій до команди Суперліги і стане справжнім символом для сотень спортсменів і всіх шанувальників «овального м'яча» в Кривому Розі.


https://www.facebook.com/Федерація-регбі-Кривого-Рогу


 
OLD PRAGUE HAM 2017
19 вересня 2017 г.
Збірна Одеси розгромила румунський клуб (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Збірна Одеси розгромила румунський клуб (ВІДЕО)».

18 вересня 2017 г.
Хмельницький «Буревісник» вдруге виграв чемпіонат України з регбі серед дітей (U11) (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Хмельницький «Буревісник» вдруге виграв чемпіонат України з регбі серед дітей U11 (ВІДЕО)».

 
Молодший склад РК Пегас готується до міжнародного турніру з регбі в м. Празі